زومجي/ بازي free-to-play موبايل Marvel Future Revolution در سبک نقش آفريني و اکشن تا انتهاي تابستان براي دستگاه‌هاي موبايل عرضه مي‌شود.
   
در طي جديدترين اخبار مشخص شده است که بازي موبايل Marvel Future Revolution در تاريخ ۳ شهريور ماه به‌صورت جهاني در دسترس بازيکنان قرار خواهد گرفت. پيش ثبت نام جهاني اکنون ازطريق App Store و Google Play در دسترس است و با انجام اين کار بازيکنان مي‌توانند يک بسته اسکين دريافت کنند که يک ست لباس کامل درون بازي براي را يکي از قهرمانان ابتدايي در دسترس بازيکن قرار مي‌دهد.

اين اولين بازي موبايلي جهان باز مارول است و شامل يک خط داستاني جديد مي‌شود که از دهه‌ها داستان سرايي مارول و برخي از شخصيت‌هاي محبوب طرفداران الهام گرفته شده است.

در اين بازي، زمين‌هاي متعدد در سراسر مولتي ورس به هم پيوسته‌اند و Primary Earth را تشکيل داده‌اند که پر از مأموريت مختلف در مناطق مختلف است. اين زمين شامل New Stark City، Hydra Empire، Sakaar و موارد متعدد ديگر مي‌شود.

شما به‌عنوان عوامل تيم تازه تأسيس پرواز امگا با ديگران همکاري خواهيد کرد تا با شرورهاي اين دنيا نبرد کرده و از Primary Earth دربرابر تهديدات مختلف دفاع کنيد. در بازي Marvel Future Revolution هشت قهرمان قابل بازي وجود دارد که شامل بيوه سياه، کاپيتان آمريکا، کاپيتان مارول، دکتر استرنج، مرد آهني، مرد عنکبوتي، استار لرد و استورم مي‌شود. هرکدام از آن‌ها مجموعه گسترده‌اي از لباس‌ها از سراسر جهان مارول خواهد داشت و حدود ۴۰۰ ميليون ترکيب لباس براي هر قهرمان وجود دارد که شما مي‌توانيد از بين آن‌ها انتخاب کنيد.

اين بازي توسط Netmarble Monster ساخته شده است و اين دومين همکاري اين استوديو با Netmarble و Marvel محسوب مي‌شود. اين استوديو همچنين سازنده‌ي بازي موبايل بسيار محبوب Marvel Future Fight است که تعداد ۱۲۰ ميليون بازيکن در سراسر جهان دارد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم