باشگاه خبرنگاران/ در اين مطلب چند راهکار ساده براي تغيير صفحه جستجو اينستاگرام به شما ارائه مي‌دهيم.

صفحه  جستجو اينستاگرام، به شما کمک مي‌کند از طريق پست‌هاي انتخاب شده محتواي جديدي را پيدا کنيد اين پست‌ها براساس افرادي است که دنبال مي‌کنيد و محتوايي‌هايي که درگير آن‌ هستيد.

گفتني است در صفحه جستجوي خود، متوجه خواهيد شد که وقتي پستي را انتخاب مي‌کنيد، در پايين آن پست خاص، اينستاگرام به شما مي‌گويد که چرا آن پست در صفحه کاوش شما است.

چگونه  صفحه کاوش اينستاگرام خود را تغيير دهيم؟

بهترين راه براي تغيير محتوا در صفحه Explore خود تغيير رفتار در Instagram است. از آنجا که اينستاگرام گزينه بازنشاني ندارد که بلافاصله صفحه کاوش شما را تغيير دهد، چند راهکار ساده براي حذف تاريخچه جستجوي اين برنامه مجازي وجود دارد که در ادامه به آن‌ها مي‌پردازيم.

 مراحل حذف سابقه جستجو

براي حذف سابقه جستجو ابتدا بايد وارد اينستاگرام شويد سپس  روي نماد نمايه خود در گوشه سمت راست پايين ضربه بزنيد و بعد نماد سه خط را در بالا سمت راست کليک کنيد روي تنظيمات ضربه بزنيد و پس از آن روي Security کليک کنيد. در آخر، در بخش تنظيمات، به جستجو در «سابقه آن» بپردازيد و اين مورد را انتخاب کرده و سپس براي حذف  سابقه جستجوي خود، روي «پاک کردن همه» ضربه بزنيد.

 چگونه سابقه جستجوي خود را پاک کنيد

2.تنظيمات را به صورت دستي در صفحه کاوش خود تغيير دهيد

مي‌توانيد با حذف جداگانه پست‌هايي که علاقه نداريد، صفحه کاوش خود را تغيير دهيد. با انتخاب جداگانه اين موارد، به اينستاگرام اجازه مي‌دهيد الگوريتم را تغيير دهد، زيرا محتواي ناخواسته صفحه شما را مي‌داند. در ادامه اين مطلب نحوه تغيير دستي تنظيمات  صفحه جستجو  را توضيح مي‌دهيم:

در برنامه Instagram به صفحه Explore خود برويد.پست اينستاگرامي را که دوست نداريد انتخاب کنيد. پس از باز شدن پستي که دوست نداريد، روي نماد سه نقطه آن پست کليک کنيد. ودر آخر گزينه Not Interested را انتخاب کنيد. بدين گونه پست  حذف خواهد شد.

2.تنظيمات را به صورت دستي در صفحه کاوش خود تغيير دهيد

چگونه آن‌چه در اينستاگرام مشاهده مي‌کنيد کنترل کنيد؟

گفته  شده محتوايي که مي‌بينيد عمدتا تحت تاثير افرادي که دنبال مي‌کنيد است. بر اين اساس شما مي‌توانيد آنچه را که مشاهده مي‌کنيد بر اساس مطالبي که در بالا گفته شد کنترل کنيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم