گيم فا/ تاريخ انتشار Shadow Warrior 3 در ماه آگوست(10 مرداد تا 9 شهريور) مشخص خواهد شد.

کمپاني فلاينگ وايلد هاگ (Flying Wild Hog) از انتشار حتمي Shadow Warrior 3 در سال ۲۰۲۱ خبر داد. به احتمال زياد در مراسم گيمزکام (Gamescom) امسال اطلاعات جديدي از زمان انتشار اين بازي در دسترس قرار خواهد گرفت.

با رسيدن به نيمه‌ي دوم سال ۲۰۲۱، آشکار نشدن تاريخ انتشار بازي‌هايي که امسال منتشر خواهند شد بيشتر به چشم مي‌آيد. از جمله‌ي اين بازي‌ها Shadow Warrior 3 است که در مراسم E3 امسال تريلر جديدي از آن به نمايش گذاشته شد. با وجودي که تاريخ انتشار اين بازي در مراسم E3 به اشتراک گذاشته نشد، اما شرکت دولوپر ديجيتال (Developer Digital) در اکانت توييتر Shadow Warrior 3 اطلاعات جديدي را درباره‌ي روند عرضه‌ي اين عنوان منتشر کرد.

از جمله موارد ذکر شده در اين توييت، رسيدن خبر‌هاي جديد پيرامون تاريخ عرضه‌ي بازي در ماه آگوست و انتشار حتمي Shadow Warrior 3 بر روي پلتفرم‌هاي پلي‌استيشن، ايکس‌باکس و رايانه‌هاي شخصي در سال ۲۰۲۱ هستند. از آنجايي که مراسم گيمزکام امسال با برگزاري Opening Night Live در تاريخ ۲ شهريور ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد، بعيد نيست که تاريخ انتشار Shadow Warrior 3 نيز در اين مراسم مشخص شود.

همچنين اشاره کردن به «پلي‌استيشن» و «ايکس‌باکس» به جاي «پلي‌استيشن ۴» و «ايکس‌باکس وان» مي‌تواند به اين معنا باشد که اين عنوان بر روي کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۵، ايکس‌باکس سري ايکس و ايکس‌باکس سري اس نيز منتشر خواهد شد.

Shadow Warrior 3 به طور مستقيم به ادامه‌ي داستان Shadow Warrior 2 مي‌پردازد؛ لو ونگ (Lu Wang) و اوروچي زيلا (Orochi Zilla) با يکديگر متحد شده و به دنبال مکان يک اژدها هستند.

اين بازي به جاي تمرکز بر روي پيدا کردن لوت (Loot) و مراحلي که به طور تصادفي ساخته مي‌شوند، به ارائه‌ي داستان و محيطي خطي مي‌پردازد که در آن سکوبازي و تکنيک‌هاي حرکتي جديد از جمله دويدن بر روي ديوار و استفاده از قلاب، نقش بزرگ‌تري را به عهده دارند. علاوه بر اين موارد، لو ونگ در کنار اسلحه‌هاي گرم و کيتانا، از سلاح‌هاي جديد و خاصي براي کشتن دشمنان استفاده مي‌کند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم