زومجي/ شماري از توسعه‌دهندگان کهنه کار استوديوي ناتي داگ و اينفينيتي وارد يک استوديوي جديد AAA به نام That's No Moon را راه اندازي کردند. سرمايه‌گذاري ۱۰۰ ميليون دلاري Smilegate روي اولين پروژه‌ي آن‌ها.
 
 
گروهي از بازيسازان قديمي صنعت ويديو گيم که از استوديوهاي بزرگي همچون ناتي داگ (Naughty Dog)، اينفينيتي وارد (Infinity Ward)، استوديو سانتا مونيکاي سوني، EA و بانجي (Bungie) گرد هم جمع شدند، از تأسيس يک استوديوي جديد AAA به نام That's No Moon خبر دادند. اين استوديوي جديد، از همين ابتداي کار يک سرمايه ۱۰۰ ميليون دلاري را از شرکت Smilegate سازنده بازي‌هايي همچون CrossFire و Lost Ark دريافت کرده تا روي اولين پروژه خود که يک بازي اکشن، ماجراجويي و داستان محور خواهد بود، هزينه کند.

به گزارش نشريه گيم اينداستري، قرار است تيلور کروزاکي کارگردان خلاق اين پروژه باشد؛ کروزاکي پيش از اين در استوديوي ناتي داگ و اينفينيتي وارد طراح ارشد روايت داستاني بوده است. جيکوب ماينکوف، طراح سابق بازي‌هاي مانند قسمت اول Last of Us و کارگردان طراحي Call of Duty: Modern Warfare نيز کارگرداني آن را برعهده خواهد داشت. در ادامه مي‌توانيد اسامي ديگر افرادي که در استوديوي That's No Moon حضور دارند را ملاحظه کنيد:

مايکل مومبائر، مديرعامل استوديو، رئيس سابق تيم Visual Arts Group در پلي استيشن سوني
تينا کواليوفسکي، مدير ارشد استراتژي استوديو، معاون اجرايي و عضو هيئت رئيسه استوديوي Giant Squid و مدير توليد سابق استوديوي سانتا مونيکاي سوني
نيک کونونلوس، مدير اجرايي استوديو، مدير توسعه سابق شرکت EA
بري جنوا، مدير تکنولوژي استوديو، مهندس پايه گذار استوديوي بانجي
جورج اليسون، مديرمالي استوديو، رئيس سابق امور مالي بخش سرويس‌هاي جهاني پلي استيشن

محل کار کارکنان اين استوديو در لس آنجلس و سن ديگو تعيين شده و انتظار مي‌رود تعداد اعضاي توسعه‌دهندگان اين شرکت تا سال ۲۰۲۲ به ۱۰۰ نفر برسد. در متن معرفي That's No Moon نوشته شده که اين شرکت خود را «محل تقاطع بازي‌ها، فيلم‌ها و آثار تلويزيوني» در نظر مي‌گيرد. مومبائر مديرعامل اين استوديو در توضيحات خود مي‌گويد:

«ما استوديوي That's No Moon را با يک ديدگاه واحد در جهت خلق داستان‌هاي فراموش نشدني و شخصيت‌هايي فراتر از مرزهاي رسانه‌ي خود راه اندازي کرديم. اين افتخار را دارم که هيجان و احساسات جاه‌طلبانه‌ي خود را با چنين تيم با استعدادي از بازي‌سازان و شرکاي بي‌نظيرمان در Smilegate به اشتراک بگذارم.»

درحال حاضر به جزء ژانر کلي بازي، جزئيات خاصي از اين پروژه با رسانه‌ها مطرح نشده است. در پايان شما هم مي‌توانيد نظرات خود را در اينباره با ما در ميان بگذاريد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم