زومجي/ به‌دليل يک سري اختلال در تطبيق اجراي انيميشن‌ها و پايين آمدن سرعت گيم‌پلي، Assassination در زمان عرضه‌ي بخش چندنفره‌ي Halo Inifinite از بازي غايب خواهند بود.
   
روز گذشته به‌طور رسمي، اولين رويداد آزمايش بخش چندنفره‌ي بازي Halo Infinite برگزار شد و در جريان آن، تعداد بالايي از دنبال‌کنندگان و علاقه‌مندان به ساخته‌ي جديد ۳۴۳ اينداستريز توانستند اين اثر را تجربه کنند.

حالا و در جريان آخرين اخبار بازي، اطلاعات و خبرهاي مختلفي از اين اثر مورد انتظار، درحال مخابره شدن است. ديشب و طي برگزاري رويداد مورد بحث بود که تام فرنچ، طراح ارشد ماموريت‌ها اين بازي، پيرامون مکانيزم‌هاي مختلف گيم‌پلي بخش چند نفره توضيحاتي را به IGN ارائه داد. اگر اهل تجربه‌ي بازي‌هاي چندنفره و اول‌شخص باشيد احتمالا با انيميشن‌هاي Assassination در اين‌مدل بازي‌ها آشنايي داريد. انيميشن‌هايي که در زمان حمله‌ي Melee از پشت به‌حريف، اجرا مي‌شوند و ظاهر رضايت‌بخش و جذابي هم دارند! طبق صحبت‌هاي فرنچ با IGN، مشخص شد که اين انيميشن‌ها در زمان عرضه‌ي بخش‌ چندنفره‌ي «هيلو اينفينيت» در دسترس گيمرها نخواهند بود.


از آنجايي که اجراي انيميشن‌هاي اسسينيشن باعث مي‌شود تا بازي لحظاتي وارد يک حالت کات‌سين‌گونه شود و چون در اين لحظه روال بازي براي گيمري که اين حرکت را انجام مي‌دهد متوفق شده اما براي ساير بازيکنان همچنان جريان بازي بدون توقف جلو مي‌رود، ايجاد يک تعادل مابين اجراي Assassination و جلو رفتن روال بازي، يکي از چالش‌هايي است که تيم ۳۴۳ آن را مقابل خود مي‌بنيد. فرنچ در صحبت‌هاي خود پيرامون اين موضوع، چنين مي‌گويد:

«انيميشن‌هاي Assassination در زمان عرضه‌ي حالت مولتي‌پلير، در دسترس بازيکنان نيستند. ما عاشق اين انيميشن‌ها هستيم ولي موردي که وجود دارد، اين است که تعداد زيادي از گيمرها خودشان به‌صورت دستي، چنين انيميشن‌هايي را از دسترس خود خارج مي‌کنند چرا که اجراي آن‌ها، به‌ايجاد يک‌سري محدوديت در گيم‌پلي منجر مي‌شود.»

فرنچ در ادامه‌ي صحبت‌هاي خود اشاره مي‌کند که تيم ۳۴۳ اينداستريز فعلا درحال بررسي چگونگي تعبيه‌ي انيميشن‌هاي Assassination در بازي است؛ به‌گونه‌اي که اجراي آن‌ها با سرعت، اسکلت و ماهيت گيم‌پلي بازي Halo Infinite جور باشد. تيم ۳۴۳ درنظر دارد تا به‌دنبال تبديل شدن بخش چندنفره‌ي بازي هيلو اينفينيت به‌يک «لايو سرويس»، برخي از ويژگي‌هاي جديد گيم‌پلي را در قالب آپديت‌هايي به‌خصوص، وارد بازي بکند. رويداد تست بخش چندنفره‌ي هيلو اينفينيت درجريان است و اگر از هواداران اين بازي بوده‌ايد و به‌اين رويداد دعوت نشده‌ايد، نگران نباشيد چرا که به‌زودي، چندين رويداد آزمايشي ديگر هم براي بخش چندنفره‌ي هيلو اينفينت برگزار خواهد شد و براي تجربه‌ي اين اثر مورد انتظار، همچنان شانس داريد!

بازي Halo Infinite تعطيلات ۲۰۲۱ راهي ايکس باکس سري ايکس، ايکس باکس سري اس و پي سي خواهد شد. دسترسي به حالت آنلاين هيلو اينفينيت و تجربه‌ي آن کاملا رايگان خواهد بود.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم