زومجي/ در فاصله چند ماه به انتشار رسمي بازي Back 4 Blood، تريلر جديدي منتشر شده است که اطلاعات تازه‌اي از بتاي عمومي بازي به ما مي‌دهد.
   
اين تريلر جزئيات جديدي از محتواي قابل دسترسي کاربران درنسخه‌ي بتاي بازي را در اختيار ما قرار مي‌دهد.

در اين بتا که قرار است تا چند هفته‌ي ديگر منتشر شود،‌ بازيکنان امکان تجربه‌ي دونقشه از بخش کمپين و مولتي‌پلير بازي را خواهند داشت. طبق تاييد استوديو Turtle Rock Studios، بازيکنان در اين بتا مي‌توانند در نقش پنج شخصيت از هشت کارکتر اصلي گروه Cleaners و ۶ شخصيت از گروه Ridden يا زامبي‌ها به رقابت با يکديگر بپردازند. هر کدام از اين شخصيت‌ها قدرت ويژه و کارت‌هاي مخصوص به خود را خواهند داشت که به نحو خاصي به ديگر اعضاي تيم کمک خواهد کرد.

اولين حالت قابل بازي بخش PvE خواهد بود که به کاربران اين امکان را خواهد داد که دربرابر موج‌هاي متفاوت زامبي‌ها که توسط هوش مصنوعي کنترل مي‌شوند با يکديگر همکاري کنند. حالت دوم نيز Swarm PvP نام دارد که در آن مي‌توانيد در قالب زامبي‌ها يا انسان‌ها در گروه‌هاي چهار نفره به رقابت بپردازيد. در مجموع چهار مپ از دو حالت اصلي بازي در اين بتا در اختيار طرفداران خواهد بود.

براساس اين تريلر تمامي تجهيزات و سلاح‌ها از بازي اصلي در اين نسخه نيز قابل دسترس خواهد بود و همچنين کاربران براي اولين‌بار مي‌توانند به بخش Fort Hope hub از بازي نيز دسترسي داشته باشند. طبق تاييد ناشر بازي Warner Bros. Interactive Entertainment اين بتا روي تمامي پلتفرم‌ها از قابليت کراس پلي و کراس جنريشن پشتيباني خواهد کرد و همه‌ي بازيکنان مي‌توانند روي پلتفرم دلخواه‌شان گيم‌پلي سرعتي و خشونت آميز اين بازي را به همراه ساير پليرها تجربه کنند.

کاربراني که هر نسخه از بازي را پيش خريد کرده باشند، مي‌تواند از تاريخ پنجم تا نهم اوت (۱۴ تا ۱۸ مرداد) به سرورهاي بازي متصل شوند و از تاريخ ۱۲ تا ۱۶ اوت (۲۱ تا ۲۵ مرداد) اين بتا در دسترس تمامي کاربران شبکه استيم، پلي استيشن و ايکس باکس قرار خواهد گرفت.

بازي Back 4 Blood در تاريخ بيستم مهر امسال (۱۲ اکتبر) براي پلي استيشن 5، ايکس باکس سري ايکس، ايکس باکس سري اس، پلي استيشن 4، ايکس باکس وان و پي سي عرضه مي‌شود.

نظر شما در اين‌باره چيست؟ ديدگاه خود را با ما و ديگران به اشتراک بگذاريد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم