ترنجي/ براي اولين بار در حدود يک دهه گذشته، پرچمدار جديد سري Galaxy Note امسال معرفي و عرضه نشد. اين چيزي است که طرفداران سامسونگ از آن خيلي راضي نيستند. سري Galaxy Note داراي طرفداران پروپاقرص و بسيار وفاداري است که به هيچ وجه حاضر نيستند اين مدل را با گوشي هاي ديگر تعويض کنند. به همين دليل اين گروه درحال جمع آوري امضا براي عرضه پرچمدار گلکسي نوت در سال ۲۰۲۲ از سوي سامسونگ هستند.

جمع آوري امضا براي عرضه پرچمدار گلکسي نوت در سال ۲۰۲۲
سامسونگ تأييد کرده است که پرچمدار جديد سري Galaxy Note را در سال 2021 معرفي و عرضه نخواهد کرد. اين شرکت تاکنون نگفته است که سري Galaxy Note را ديگر توليد نمي کند. با اين حال، با گسترش استفاده از S Pen در دستگاه هاي ديگر اين شرکت، برخي از طرفداران نگران هستند که اتفاقي که از آن مي ترسند درحال وقوع باشد و اين شرکت تصميم به قطع توليد سري گلکسي نوت گرفته باشد.به نقل از sammobile، بنابراين اين گروه از طرفداران در يک دادخواست و جمع آوري امضا اکنون از سامسونگ به صورت گسترده خواسته خود را مطرح کرده اند که اين شرکت را به نوعي وادار کنند تا پرچمدار جديد گلکسي نوت را در نيمه اول سال 2022 معرفي و به بازار عرضه کند.

به نظر مي رسد، شرکت کره اي سامسونگ براي اين که بتواند برخي از وفادارترين طرفداران خود را راضي نگه دارد، بايد سال آينده دستگاه جديد Galaxy Note را معرفي و در اختيار طرفداران متعصب اين سري قرار دهد.

نظر شما درباره اين حرکت از سوي طرفداران و جمع آوري امضا براي معرفي و توليد مجدد سري Galaxy Note سامسونگ چيست؟ به نظر شما سامسونگ براي راضي نگه داشتن اين افراد سياست هاي خود را تغيير خواهد داد؟ به هرحال زمان همه چيز را روشن مي کند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم