گيم فا/ استوديوي سازنده‌ي بازي Fallout 76 که در گذشته از انتشار يک رويداد براي اين اثر خبر داده بود، سرانجام امروز آن را در اختيار هواداران قرار داد. اين رويداد با نام Gold Rush، مزايايي را براي بازي‌بازان به همراه دارد که نبايد آن‌ها را از دست داد.

رويداد Gold Rush براي چندمين بار است که در بازي Fallout 76 در دسترس قرار مي‌گيرد. اين رويداد در گذشته بارها در منوي بازي به چشم خورده است و بازي‌بازان استقبال بسيار خوبي از آن داشته است. به وسيله‌ي اين رويداد و همان‌طور که از نام آن مشخص است، بازي‌بازان در صورت کسب پيروزي در هر نبرد و ماموريت مي‌توانند مقادي بيشتري از پاداش‌ها شامل سکه و طلا را دريافت نمايند.

حال خبر خوب اين است که اين بار آن‌ها مي‌توانند بيشتر از گذشته به پاداش‌ها و آيتم‌هايي تحت عنوان Gold Bullion دسترسي داشته باشند. دليل آن هم اين است که به‌روزرساني Steel Reign به تازگي عرضه شده است و بازي‌بازان مي‌توانند حالت‌ها و نقشه‌هاي بيشتري را تجربه نمايند. بنابراين فرصت‌هاي آن‌ها براي دريافت اين پاداش‌ها در مقايسه با گذشته افزايش يافته است.

اگر در گذشته اين رويداد را تجربه نکرده‌ايد، بايد بگوييم که هر پاداشي که در جريان ماموريت‌ها بگيريد، توسط خود بازي دو برابر خواهد شد. پس اکنون بهترين زمان ممکن براي استفاده به حساب مي‌آيد. استوديوي بتسدا (Bethesda) که وظيفه‌ي ساخت و نشر بازي Fallout 76 را به عهده داشته، قطعا اين کار را براي جلب رضايت بيشتر بازي‌بازان انجام داده است. پيش‌بيني مي‌شود که در آينده نيز چنين رويدادهايي به انتشار برسد. رويداد Gold Rush در حال حاضر تا چند روز براي بازي‌بازان برگزار مي‌شود.

بسياري از افراد با فرنچايز Fallout آشنايي داشته و نسخه‌هاي مختلف آن را بر روي پلتفرم‌ها تجربه کرده‌اند. يکي از نسخه‌هاي اين سري Fallout 76 نام دارد که با ژانر اکشن خود مي‌تواند انتخاب بسيار ايده‌آلي براي افراد باشد. اين بازي ابتدا در سال ۲۰۱۸ ميلادي بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴ و ايکس‌باکس وان منتشر شد و طولي نکشيد که هواداران اين فرنچايز را به خود جذب کرد.

در صورت انتشار اخبار بيشتر از اين عنوان، تيم ما مثل هميشه آن‌ها را با شما عزيزان به اشتراک خواهد گذاشت.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم