زومجي/ استوديوي Undead Labs به‌تازگي يک آگهي استخدامي منتشر کرده که در آن به ساخت بازي State of Decay 3 با استفاده از موتور آنريل انجين 5 اشاره شده است.
   
آثاري چون BioShock 4 و Dragon Quest 12: The Flames Of Fate و چند بازي ترد پارتي بزرگ ديگر همگي با استفاده از موتور آنريل انجين 5 ساخته مي‌شوند. در عين حال، چند استوديوي فرست پارتي اپيک گيمز نيز تاييد کرده‌اند که براي ساخت بازي‌هاي‌شان از نسخه‌ي جديد آنريل انجين استفاده مي‌کنند. همچنين در زيرمجموعه‌هاي مايکروسافت، سه استوديوي کواليشن، نينجا تئوري و inXile Entertainment آنريل انجين 5 را براي ساخت بازي‌هايشان برگزيده‌اند. حال به‌نظر مي‌رسد که يک استوديوي ديگر ايکس باکس قرار است به اين جمع اضافه شود.

Klobrille، کاربر توييتر متوجه شده که استوديوي Undead Labs يک آگهي استخدامي براي سمت طراح صدا منتشر کرده که در آن نوشته شده است آن‌ها براي ساخت بازي State of Decay 3 از آنريل انجين 5 استفاده مي‌کنند. يکي از مواردي که در بخش شرح مسئوليت‌هاي اين آگهي نوشته شده، اين است که فرد «با همکاري طراح فني صدا بايد صداها را با استفاده از سيستم بلوپرينت آنريل انجين 5 در بازي پياده کند.»

سال پيش همين موقع‌ها بود که State of Decay 3 براي پلتفرم‌هاي ايکس باکس سري ايکس، ايکس باکس سري اس و پي سي تاييد شد و آن زمان گفته شد که بازي در مرحله‌ي پيش‌توليد به سر مي‌برد. البته با اينکه يک سال از آن زمان مي‌گذرد؛ ولي به‌نظر مي‌رسد که نسخه‌ي سوم State of Decay هنوز با انتشار چندسالي فاصله دارد.

نظر شما در اين خصوص چيست؟ نظرات خود را در صورت تمايل با ما و ديگر کاربران به اشتراک بگذاريد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم