گيم فا/ اين روزها مادهاي فراواني براي فرنچايز Resident Evil عرضه مي‌شود. امروز هم ماد تازه‌اي براي بازي Resident Evil 3 Remake در دسترس قرار گرفت که کاراکتر Claire Redfield را به آن اضافه مي‌کند.

با وجود اين که حدود يک سال از انتشار بازي Resident Evil 3 Remake مي‌گذرد، اما مادسازان همچنان به آن توجه دارند. تا به حال مادهاي فراواني براي اين اثر در دسترس قرار گرفته است. برخي از اين مادها، صرفا جنبه‌ي سرگرمي دارند و در سوي ديگر، مادهايي هم هستند که به بهتر شدن آن کمک مي‌کنند. چندي پيش هم ماد Lady Dimitrescu براي اين اثر عرضه شد.

امروز مادسازي ملقب به DigitalZky مادي را براي بازي Resident Evil 3 Remake به انتشار رساند. به وسيله‌ي اين ماد، کاراکتر Claire Redfield به بازي افزوده مي‌شود. ضمنا لباس‌هايي هم براي اين شخصيت در نظر گرفته شده است تا همه چيز در اين زمينه کامل باشد.

به گفته‌ي مادساز، اين بزرگ‌ترين پروژه‌ي وي بوده که ظاهرا به اهداف خود هم رسيده است. وي اعلام کرده است که در اينده به‌روزرساني‌هايي را براي اين ماد عرضه خواهد کرد. ضمنا او به دنبال مادهاي ديگري براي فرنچايز Resident Evil نيز هست و بايد ديد که در اين خصوص چه عملکردي را از خود به جاي خواهد گذاشت.

اگر از هواداران فرنچايز Resident Evil باشيد، حتما مي‌دانيد که يکي از ماندگار و جذاب‌ترين نسخه‌هاي آن Resident Evil 3 نام دارد. به همين دليل است که نسخه‌ بازسازي شده‌ي آن با نام Resident Evil 3 Remake اوايل سال ۲۰۲۰ ميلادي در دسترس قرار گرفت و به محبوبيت بالايي هم دست پيدا کرد. به نقل از بازي‌بازان، همه چيز در اين اثر بهتر شده است و اکنون آن‌ها با کيفيت بيشتري مواجه هستند.

گفتني است که شرکت کپکام (Capcom) به صورت هم‌زمان وظيفه‌ي ساخت و نشر آن را به عهده داشته است.

بازي Resident Evil 3 Remake در حال حاضر بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴ و ايکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

به محض دريافت اخبار بيشتر پيرامون اين عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزيزان خواهيم رساند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم