زومجي/ بازي Watch Dogs: Legion يوبيسافت با آپديت جديد خود مي‌خواهد کراس‌اور مجموعه Assassin's Creed با واچ داگز را تحويل گيمرها دهد.
   
از همان ابتدا قرار بود که خريدارهاي سيزن پس بازي Watch Dogs: Legion بتوانند به چهار شخصيت خاص دسترسي پيدا کنند که سه مورد از آن‌ها قبلا از راه رسيده‌اند. با آپديتي که چند روز تا عرضه‌ي آن باقي مانده است، چهارمين و آخرين قهرمان هم از راه مي‌رسد؛ دارسي از فرقه‌ي اساسين‌ها البته آپديت 5.5 بازي Watch Dogs: Legion فقط او را با خود نمي‌آورد و حتي براي اشخاصي که صاحب سيزن پس نيستند، محتواهاي فراواني دارد.

دارسي شخصيتي است که در خط داستاني اصلي سري بازي Assassin's Creed به رسميت شناخته نمي‌شود. ولي در جهان بازي Watch Dogs: Legion به‌عنوان عضو انجمن اساسين‌هاي بريتانيا معرفي شده است. اين گروه مطابق توضيحات سازندگان در دوران مدرن فعاليت مي‌کند.

يوبيسافت موقع اعلام خبر تاکيد داشت که اين کراس‌اور فقط براي خوشحال کردن برخي از طرفدارها به وجود آمد و اصلا نبايد به‌عنوان تاييد اتصال کامل جهان مجموعه بازي Watch Dogs با جهان سري بازي Assassin's Creed شناخته شود.

همچون رنچ، ايدن پيرس و Mina Sidhu که هرکدام با قابليت‌ها و ابزار خود وارد بازي Watch Dogs: Legion شدند، دارسي (Darcy) نيز شمايل و قابليت‌هاي خاصي خواهد داشت.

بايد بدانيد که مراحل جديد ساخته‌شده با الهام از سري بازي Assassin’s Creed براي همه‌ي گيمرهاي بازي Watch Dogs: Legion در دسترس قرار مي‌گيرند؛ همچنين World Missionهايي که با آپديت 5.5 منتشر مي‌شوند. ولي فقط افرادي مي‌توانند اين مراحل را با دارسي و به‌عنوان يک اساسين پشت سر بگذارند که سيزن پس را دارند.

حالت‌هاي بازيکن دربرابر بازيکن (PvP) که با نام‌هاي Invasion و Extraction معرفي شدند و تأخير خوردند، بالاخره با آپديت 5.5 عرضه مي‌شوند. نسخه‌ي آزمايشي حالت جداگانه‌ي Legion of the Dead هم روي کنسول‌ها قرار مي‌گيرد. در همين حين Resistance Mode را هم خواهيم داشت که يوبي‌سافت آن را «ارائه‌کننده‌ي روشي جديد براي تجربه‌ي بخش تک‌نفره‌ي بازي واچ داگز ليجن مي‌داند.

بازي Watch Dogs: Legion براي ايکس باکس سري ايکس، ايکس باکس سري اس، ايکس باکس وان، کامپيوترهاي شخصي، گوگل استيديا، آمازون لونا، پلي استيشن 5 و پلي استيشن 4 عرضه شده است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم