ترنجي/ موتورولا گوشي هاي اقتصادي خوبي دارد. در حقيقت در اين زمينه شبيه به نوکيا است. در رده پرچمدار هرچند بهتر از HMD عمل کرده است اما باز هم تمرکزش بر روي دستگاه‌هاي اقتصادي است. امروز گوشي ارزان موتورولا Moto E20 با تراشه Unisoc T606 لو رفته است. انتخاب تراشه نشان مي دهد که دستگاه مذکور قيمت خوبي خواهد داشت.

رندرها و مشخصات کامل Moto E20 ديروز منتشر شد و چيزي براي تخيل باقي نمي گذارد. در حالي که موتورولا هنوز چيزي در مورد E20 فاش نکرده است، تلفن هوشمند اقتصادي اين برند از پلتفرم بنچمارک Geekbench عبور کرده است و مشخصات اصلي نشت هاي قبلي را تأييد مي کند.

گوشي ارزان موتورولا Moto E20 با رمز “Aruba” داراي ۲ گيگابايت رم است و از پردازنده هشت هسته اي استفاده مي کند که مي دانيم احتمالا Unisoc T606 است. اين تلفن هوشمند داراي سيستم عامل اندرويد 11 است، اما از نسخه Go آن استفاده مي کند.

ليست Geekbench شامل مشخصات ديگري از Moto E20 نيست، اما از نشت هاي قبلي مي دانيم که اين گوشي با پنل LCD در انداه 6.5 اينچي به رزلوشن HD+، حافظه داخلي 32 گيگابايتي، شکاف مخصوص کارت microSD و باتري 4000 ميلي آمپر ساعتي با شارژ 10 واتي ارائه مي شود.

براي عکس هاي سلفي و تماس هاي ويدئويي، يک دوربين 5 مگاپيکسلي و در پشت يک دوربين اصلي 13 مگاپيکسلي با يک نمونه عمق سنج 2 مگاپيکسلي وجود دارد. موتورولا همچنين در حال کار بر روي Moto E30 است که با رمز “قبرس” شناخته مي شود، اما ما هيچ جزئياتي در مورد آن نداريم.

شما اگر بخواهيد گوشي اقتصادي بخريد از چه برندي انتخاب خواهيد کرد؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم