ترنجي/ رابط کاربري MIUI 12.5 Enhanced، نسخه‌اي بهبود يافته و سريع‌تر از MIUI 12.5 محسوب مي‌شود. اين به روزرساني، در راه است و براي کاربران بازار جهاني نيز عرضه مي‌شود. به همين ترتيب، آپديت MIUI 12.5 Enhanced به صورت جهاني عرضه مي‌شود. در ادامه، نگاهي به جزئيات اين آپديت جهاني خواهيم داشت.

به روزرساني رابط کاربري MIUI 12.5 Enhanced، مدتي پيش به صورت رسمي در چين رونمايي شد. اين به روزرساني، براي کاربران چيني عرضه شده است. اما تاکنون، خبري از نسخه جهاني آن نبود.

بر اساس تأييد رسمي روابط عمومي شيائومي بازار جهاني، آپديت MIUI 12.5 Enhanced براي کاربران بازار جهاني در راه است. همان طور که از نام اين نسخه پيداست، تمرکز آن بر روي بهينه سازي هرچه بيشتر و عملکرد بهينه‌تر است. همچنين با نصب اين به روزرساني، بهبود عملکرد در کنار مصرف انرژي کم‌تر به ارمغان خواهد آمد.

اما در اين رابط کاربري، چند ويژگي کليدي وجود دارد. آپديت MIUI 12.5 Enhanced، اکنون جهاني شده است. بنابراين، قصد داريم تا به چند ويژگي اصلي آن بپردازيم. اين ويژگي‌ها، سبب مي‌شوند تا MIUI 12.5 Enhanced، دستگاه شما را بهينه‌تر از قبل کند.

قابليت Liquid Storage

اين ويژگي، سبب مي‌شود تا افت عملکرد در طول زمان، به کم‌ترين حد ممکن برسد. بنابراين، پس از گذشت مدت‌ها، همچنان سرعت ذخيره سازي، خواندن و نوشتن محتوا در حافظه در بيشترين ميزان باقي مي‌ماند.

الگوريتم‌هاي متمرکز

الگوريتم‌هاي متمرکز شيائومي در رابط کاربري MIUI 12.5 Enhanced، اجازه مي‌دهند تا دستگاه در هر سناريو، بهينه سازي‌هاي خاص خود را داشته باشد. اين موضوع، سبب مي‌شود تا در صورت لزوم، مصرف انرژي و قدرت بيشتري به برنامه خاصي داده شود. بنابراين، مصرف انرژي بهينه مي‌شود و ديگر انرژي به صورت مضاعف هدر نمي‌رود. در نهايت، اولويت بندي‌هاي خاصي براي تراشه تعريف مي‌شود. در کل، به روزرساني جديد رابط کاربري MIUI، بيشتر بر روي بهينگي و سرعت بيشتر متمرکز مي‌باشد.

برنامه انتشار و ليست دريافت کنندگان

بر اساس گفته‌هاي انجمن رسمي روابط عمومي شيائومي، دستگاه‌هاي زير آپديت MIUI 12.5 Enhanced را دريافت خواهند کرد. شروع انتشار، از فصل چهارم سال ٢٠٢١ ميلادي خواهد بود:

شيائومي مي ١١

شيائومي مي ١١ اولترا

شيائومي مي ١١ آي

شيائومي مي ١٠ تي پرو

شيائومي مي ١٠ تي

شيائومي مي ١٠ پرو

شيائومي مي ١٠

در ادامه، دستگاه‌هاي بيشتري به اين پروژه خواهند پيوست و ليست جديد، در آينده اعلام مي‌شود.

نظر شما در مورد اين رابط کاربري چيست؟ آيا دستگاه شما در اين ليست قرار دارد؟ فکر مي‌کنيد اين به روزرساني تأثير خاصي در عملکرد دستگاه داشته باشد؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم