کليک/ تا به حال اخبار گوناگوني درباره رونمايي گلکسي اس ۲۱ اف اي منتشر شده است. حال يکي از افشاکنندگان محبوب فضاي مجازي زمان معرفي رسمي از اين محصول را افشا کرده است. 

با رونمايي جديدترين محصولات سامسونگ در مراسم آنپکد ۲۰۲۱ بسياري اميد خود را به عرضه نسخه طرفداران سري اس ۲۱ از دست دادند. اما حالا به نظر مي‌رسد سامسونگ قصد ندارد مشتريانش را درباره حضور اين گوشي پرطرفدار نااميد کند.

البته سامسونگ دليل عدم حضور گلکسي اس ۲۱ اف اي ميان محصولات معرفي شده در مراسم برگزار شده را مشکل در توليد تراشه اعلام کرده اما با اين حال برخي بر اين باور بودند که ديگر خبري از نسخه طرفداران نخواهد بود.

حال يکي از افشاکنندگان جوان فضاي مجازي با نام «مکس وينباخ» تصويري را در صفحه خود به اشتراک گذاشته است که نشان‌دهنده ميز نگهدارنده گوشي‌هاي يکي از فروشگاه‌هاي سامسونگ است. نکته‌اي که درباره تصوير وجود دارد، نام "S21 FE 5G" روي اين ميز است. بنابراين به نظر مي‌رسد غول کره‌اي خود را براي رونمايي از نسخه طرفداران خانواده گلکسي اس ۲۱ آماده مي‌کند. اما بالاخره رونمايي در چه تاريخي انجام خواهد شد؟

طبق اطلاعات منتشر شده توسط يکي از افشا کنندگان مورد اعتماد شبکه اجتماعي توييتر، گفته مي‌شود اين محصول در تاريخ ۸ سپتامبر کاربران را شگفت زده خواهد کرد.

البته هنوز زمان آغاز فروش گلکسي اس ۲۱ اف اي مشخص نشده است اما شايعات اخير به بازه زماني سپتامبر تا اکتبر به عنوان زمان رونمايي و عرضه اشاره دارند.

از جمله مشخصات کليدي اين محصول مي‌توان به استفاده از يک صفحه آمولد ۶‌.۴ اينچ همراه نرخ تازه سازي ۱۲۰ هرتز، دوربين سلفي ۱۲ مگاپيکسلي، مجموعه دوربين سه‌گانه در پنل پشتي شامل لنزهاي ۳۲، ۱۲ و ۸ مگاپيکسل، پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ و باتري ۴۳۷۰ ميلي آمپري اشاره کرد.

گفته مي‌شود سامسونگ براي اين محصول پرطرفدار برچسب قيمت پايه‌اي ۷۰۰ دلاري در نظر گرفته است. به نظر شما نسخه طرفداران سري گلکسي اس ۲۱ غول کره‌اي فروش خوبي را تجربه خواهد کرد؟ لطفا نظرات خود را با ما و ساير کاربران به اشتراک بگذاريد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم