مجله سخت افزار/ طبق اعلام يوبي سافت، بازي Watch Dogs: Legion قرار است از تاريخ 12 شهريور 1400 (3 سپتامبر 2021) تا تاريخ 14 شهريور 1400 (5 سپتامبر 2021)، به صورت رايگان روي پلي استيشن 4، پلي استيشن 5، Stadia و PC (Ubisoft Store/Epic Games Store) در دسترس باشد.

علاوه بر اين، بازيکنان قادر هستند اين بازي را از امروز دريافت کنند و آن‌ها به کمپين تک نفره و حالت آنلاين آن دسترسي خواهند داشت. همچنين، آن‌ها مي‌توانند پيشرفت بازي خود را حفظ کنند و در صورت تمايل به خريد بازي در آخر هفته رايگان به تخفيف‌هاي بازي و Season Pass دسترسي خواهند داشت.

تخفيف‌هاي آخر هفته يوبي سافت براي اين بازي به شرح زير است:

رايانه از طريق Ubisoft Store و Epic Games Store:

60 درصد تخفيف براي نسخه‌هاي Standard ، Deluxe ، Gold و Ultimate و 25 درصد تخفيف براي Season Pass.

رايانه شخصي از طريق Stadia Pro:

55 درصد تخفيف براي نسخه Deluxe و 50 درصد تخفيف براي نسخه Gold

پلي استيشن 5 و پلي استيشن 4:

67 درصد تخفيف براي نسخه‌هاي Deluxe و Gold.

به‌روزرساني جديد

Watch Dogs Legion اخيرا چند به‌روزرساني مختلف دريافت کرده و چند روز پيش، يوبي سافت بروزرساني جديد آن را نيز اعلام کرد که يک کراس اوور با سري Assassin’s Creed به همراه داشت. اين رويداد کراس اوور، محتواي رايگان را در حالت آنلاين بازي براي بازيکنان به ارمغان آورد. علاوه بر اين، دارندگان Season Pass قادر خواهند بود به عنوان شخصيت تازه معرفي شده در اين بازي با نام «دارسي» (Darcy) بازي کنند.

اين به‌روزرساني همچنين يک حالت جديد به نام Extraction PvP در خود داشت که بازيکنان درايوهاي رمزنگاري ارزشمندي را به دست مي‌آورند و در سراسر شهر مسابقه مي‌دهند تا داده‌ها را بارگذاري کنند در حالي که توسط بازيکنان مخالف شکار مي‌شوند.

در نهايت، بازي همچنين يک تنظيم سختي جديد با نام Resistance را معرفي کرده است که بازيکنان بازي سخت‌تري را در اين حالت تجربه خواهند کرد که در آن Permadeath هميشه روشن است. حرکت سريع ايستگاه مترو غيرفعال است و اکثر غيرنظاميان از توانايي‌هاي DedSec، هک‌ها و ابزارهايي که مدت زمان خنک شدن آن‌ها به طور قابل توجهي طولاني‌تر است، بيزار مي‌شوند.

Watch Dogs: Legion در حال حاضر براي پلتفرم‌هاي پلي استيشن 4، پلي استيشن 5، ايکس باکس وان، ايکس باکس سري X|S، گوگل استاديا، آمازون لونا و رايانه‌هاي شخصي از طريق فروشگاه Epic Games و Ubisoft Store قابل دسترس است.

شما چه تجربه‌اي با اين بازي داريد؟ نظراتتان را براي ما بنويسيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم