گيم فا/ اين روزها شايعات تازه‌اي در خصوص بازي Resident Evil 3 Remake مبني بر انتشار يک به‌روزرساني براي آن پخش شده است. اکنون هواداران در انتظار پيام تيم سازنده در اين زمينه هستند.

تقريبا يک سال از انتشار نسخه‌ي بازسازي شده‌ي سومين بازي از فرنچايز Resident Evil تحت عنوان Resident Evil 3 Remake مي‌گذرد. استوديوي کپکام (Capcom) که وظيفه‌ي ساخت و نشر اين نسخه را به عهده داشته، تا به حال پشتيباني خاصي را از آن به عمل نياورده است. در واقع به جز يک بسته الحاقي غير رايگان و همچنين چند به‌روزرساني کوچک، محتواي ديگري به اين عنوان اضافه نشد.

حال با توجه به فعاليت‌هاي اخير تيم سازنده در استيم، طرفداران پيش‌بيني مي‌کنند که يک به‌روزرساني جديد براي بازي Resident Evil 3 Remake در راه است. آن‌ها انتظار دارند که کپکام محتويات ديگري را به اين عنوان ترسناک و بقا اضافه نمايد. البته بعيد به نظر مي‌رسد که بخش‌هاي تازه‌اي در منوي اين اثر به وجود بيايد. دليل آن هم اين است که در اين بازي مي‌توان به وفور شاهد چنين بخش‌هايي بود.

بنابراين طرفداران مي‌توانند حسابي خود را با اين قسمت‌ها سرگرم کنند. آن‌ها عقيده دارند که پشتيباني استوديوي سازنده مي‌تواند روي ساير جزئيات اين نسخه باشد. در حال حاضر، مادسازان فعاليت بيشتري بر روي اين بازي دارند. هر چند وقت يک بار، مادهايي براي اين نسخه در دسترس قرار مي‌گيرد که باعثث جذاب‌تر شدن آن مي‌شود. چندي پيش هم مادي براي اين بازي مشاهده شد که کاراکتر Claire Redfield را به آن اضافه مي‌کرد.

اکنون بايد صبر کرد و ديد که آيا استوديوي سازنده، به‌روزرساني تازه‌اي را براي اين اثر عرضه خواهد کرد يا خير.

بازي Resident Evil 3 Remake در حال حاضر بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴ و ايکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

به محض دريافت اخبار بيشتر پيرامون اين عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزيزان خواهيم رساند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم