زومجي/ مايکروسافت در رويداد توکيو گيم شو ۲۰۲۱ حضور خواهد داشت اما به‌ تازگي اعلام کرده است که طرفداران نبايد منتظر معرفي‌ بازي‌هاي جديدي از طرف اين شرکت باشند.
 
همان‌طور که مي‌دانيد مايکروسافت در رويداد توکيو گيم شو ۲۰۲۱ شرکت خواهد کرد و اين شرکت پيش از برگزاري رويداد قصد دارد کاري کند که طرفداران انتظارات بالايي از اين رويداد نداشته باشند. اين شرکت به‌ تازگي گفته است که برنامه‌ي آن‌ها در طول رويداد TGS 2021 براي بازيکنان ژاپني و سراسر آسيا در نظر گرفته شده است و طرفداران نبايد انتظار معرفي بازي‌هاي جديدي را داشته باشند.

مايکروسافت بيان کرد که در عوض بازيکنان مي‌توانند انتظار خبرهاي مربوط‌ به عرضه بازي‌هاي آنها در مناطق مختلف را داشته باشند. در واقع صحبت مايکروسافت در مورد بازي‌هايي است که در سال جاري ميلادي عرضه مي‌شوند.

رويداد توکيو گيم شو ۲۰۲۱ از تاريخ ۸ مهرماه برگزار مي‌شود و به‌دليل وضعيت مربوط‌به کوويد ۱۹ اين رويداد فقط به‌صورت آنلاين برگزار خواهد شد. برنامه‌ي ايکس باکس در روز پنج‌شنبه ۸ مهر ماه برگزار مي‌شود و حدود ۵۰ دقيقه طول مي‌کشد. 

موضوع نمايشگاه توکيو گيم شو امسال «ما هميشه بازي خواهيم داشت» است زيرا برگزارکنندگان اين رويداد احساس مي‌کنند بازي‌ها در طول سال ۲۰۲۰ خيلي به مردم کمک کرده‌اند. همچنين توکيو گيم شو ۲۰۲۱ بيست و پنجمين سالگرد اين رويداد محسوب مي‌شود.

فهرست ساير شرکت‌ها که در اين رويداد حضور دارند:

Level 5
Konami
 505 Games
GungHo
D3 Publisher
Capcom
Bandai Namco
Atlas
Arc System Works
Chunsoft
Tencent

اسکوئر انيکس نيز در اين مراسم حضور خواهد داشت اما گفته است که انتظار هيچ خبري از فاينال فانتزي ۱۶ را در اين نمايشگاه نداشته باشيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم