باشگاه خبرنگاران/ يک مرد بريتانيايي هنگامي که مي‌خواست گوشي خود را از زمين بردارد دچار ايست قلبي شد و جان خود را از دست داد.

به گزارش العالم؛ محافظت درست از تلفن همراه يکي از مسائل مهمي است که خيلي از ما به آن توجه مي‌کنيم و احتمالا بارها شاهد افتادن گوشي همراه خود يا ديگران بر روي زمين و واکنش‌هاي نگران ناشي از آسيبي که به آن ممکن است رسيده باشد بوده‌ايم اما اين بار رخ دادن اين اتفاق نتيجه متفاوتي را به همراه داشت و موجب مرگ صاحب تلفني شد که براي برداشتن گوشي همراهش از روي زمين اقدام کرده بود.

اخيرا يک مرد بريتانيايي، براي تفريح به سينما رفته بود. او پس از پايان فيلم هنگامي که قصد خروج از سينما را داشت به ناگاه تلفن هوشمندش به زمين افتاد و به زير صندلي رفت. اين مرد بريتانيايي زماني‌که مي‌خواست گوشي خود را بردارد سرش بين صندلي و تکيه گاه برقي گير کرد.

براساس گزارش‌ روزنامه مترو، کارمندان سينماي «View» که در آنجا حضور داشتند و متوجه اين حادثه شدند به کمک او شتافتند تا مرد انگليسي را نجات دهند، اما اين مرد انگليسي به علت ترس دچار ايست قلبي شد و جانش را از دست داد.

مرد انگليسي

براساس گزارش‌ها، پيش از اين حادثه نيز، برخي از کاربران گوشي هوشمند به دليل گم کردن تلفن همراه خود واعتياد زياد به آن  از ترس سکته قلبي کرده و جان خود را از دست دادند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم