گجت نيوز/ بازي Star Wars: Hunters – جنگ ستارگان: شکارچيان يکي از عناوين موبايلي مورد انتظار است که در ادامه مي‌توانيد تريلر سينمايي جديد آن را مشاهده کنيد.

تريلر جديد بازي Star Wars: Hunters دو شخصيت اصلي آن را نشان مي‌دهد و همچنين تاخير خوردن‌ اين عنوان تا سال ۲۰۲۲ را اعلام مي‌کند.

اين بازي در ماه فوريه معرفي شد و قرار بود در سال ۲۰۲۱ براي اندرويد و آي او اس منتشر شود اما ظاهرا براي تجربه‌ي آن بايد مدت زمان بيشتري منتظر بمانيد. در جريان رويداد اخير اپل پيرامون معرفي آيفون ۱۳، يک تريلر سينمايي جديد از اين بازي انتشار يافت که اگرچه گيم پلي آن را نشان نمي‌دهد اما حداقل اعلام مي‌کند که چه زماني بايد منتظر عرضه‌اش باشيم.

اين تريلر، شخصيت‌هاي جديدي را به تصوير مي‌کشد که هر کدام، قابليت‌هاي ويژه‌اي دارند اما اگر از طرفداران عناوين نقش آفريني هستيد، نبايد چندان هيجان زده شويد زيرا اين بازي در ژانر موبا (MOBA) قرار مي‌گيرد و شامل مبارزات آنلاين ۴ در برابر ۴ مي‌شود. شما نقش يک شخصيت را برعهده خواهيد داشت و با زاويه دوربين سوم شخص مبارزه مي‌کنيد.

ماجراهاي اين نسخه، ميان فيلم‌هاي بازگشت جداي (Return of the Jedi) و نيرو برمي‌خيزد (The Force Awakens) اتفاق مي‌افتد و شخصيت‌هاي آن کاملا جديد هستند. البته شايد در آينده، شخصيت‌هاي محبوب و آشنايي را در اين بازي مشاهده کنيم.

تا اينجا هيچ اطلاعاتي در رابطه با گيم پلي بازي در دست نيست اما مي‌توان انتظار داشت که بخش داستاني تک‌نفره نداشته باشد و به صورت رايگان (فري تو پلي) عرضه شود. اين بازي مي‌تواند براي طرفداران مجموعه جنگ ستارگان و آثار رقابتي، جذاب باشد اما تا انتشار اطلاعات بيشتر بايد منتظر بمانيم.

کساني که براي تجربه‌ي اين بازي از همين حالا ثبت نام کنند، آيتم‌هاي ويژه‌اي را در آينده دريافت کرده و اين فرصت را دارند تا آن را زودتر از ديگران تجربه کنند. بازي Star Wars: Hunters در سال ۲۰۲۲ براي گوشي‌هاي اندرويدي، آي او اس و کنسول نينتندو سوييچ منتشر خواهد شد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم