سخت افزار/ احتمالا اکثر افرادي که در حال مطالعه اين مطلب هستند با اختلاف سرعت عملکرد حافظه‌هاي SSD و انواع هارد ديسک‌ها آشنا هستند. موضوعي که از زمان ظهور اين حافظه‌هاي جديد باعث شگفتي کاربران و محبوبيت روزافزون SSDها شد. اما حالا با معرفي و عرضه نسل جديد اين حافظه‌ها شاهد افزايش سرعتي چشمگير در عملکرد آنها نسبت به نسل قبل هستيم. در اين ويدئو تلاش کرديم تا با نگاهي متفاوت و ساده جلوه‌اي از اين سرعت عملکرد را در حافظه اس‌اس دي جديد XPG Gammix S70 Blade به نمايش بگذاريم.

نسل جديد حافظه‌هاي SSD شرکت ADATA به لطف پشتيباني از استاندارد PCIe Gen.4 عملکرد خارق‌العاده‌اي از خود نشان داده بودند. اما اين شرکت قصد دارد تا با ايجاد تنوع در اين سري از محصولات خود دسترسي به آنها را براي مخاطبين متنوع‌تري فراهم کند. S70 Blade يکي از جديدترين محصولات اين شرکت است که در کنار ماژول اصلي خود، درون جعبه هيت‌سينک مجازيي نيز به همراه دارد تا کاربران بتوانند به راحتي با برچسب تهيه در پشت قطعه مذکور آن را به ماژول اس‌اس‌دي متصل کرده و از قابليت خنک سازي هيت‌سينک در مواقعي که اس‌اس‌دي در اوج فعاليت خود است بهرمند شوند.

عملکرد خوب اين حافظه باعث شده تا تاثير آن در اجراي بازي‌هاي مختلف تفاوت مشهودي با ديگر قطعات مشابه داشته باشد و از اين رو گزينه مناسبي براي گيميرهايي که به دنبال اس‌اس‌دي نسل جديد با قيمت مناسب و طراحي مينيمال هستند باشد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم