گجت نيوز/ کاور انگشتي عرقگير ريزر – Razer Gaming Finger Sleeve مناسب گيمرهاي موبايل معرفي شد. اين کاور هر ۱۰ انگشت دست را در بر مي‌گيرد.

کمپاني ريزر لوازم جانبي، گجت‌ها و قطعات مختلفي را با هدف گيمرها روانه بازار کرده است. تازه‌ترين گجت گيمينگي که اين کمپاني از آن رونمايي کرده، يک کاور انگشتي عرقگير است که بيشتر از آنکه شبيه يک محصول واقعي باشد، مثل دروغ اول آوريل است!

سازنده ميگويد، کاور انگشتي عرقگير ريزر که Razer Gaming Finger Sleeve نام دارد پيروزي شما در دنياي گيمينگ موبايل را تضمين مي‌کند. آستين‌هاي تنفسي ريزر با الياف نقره‌اي حساسيت بالايي بافته شده است که کنترل و هدف‌گيري در بازي‌ها را تقويت مي‌کند و انگشتان دست شما را در نبردهاي پر حرارت، همچنان خنک نگه مي‌دارد. بنابراين هميشه کنترل بازي را در اختيار خواهيد داشت.

نمي‌توان به ريزر براي رونمايي از اين کاور انگشتي خرده گرفت. بازي‌هاي موبايلي اين روزها محبوبيت فوق‌العاده‌اي دارند؛ بنابراين اگر چنين لوازم جانبي باعث شود گيمرها تصور کنند برتر از ديگران هستند، پس چرا ريزر چنين محصولي را رونمايي نکند؟

ما هنوز نمي‌دانيم که اين کاور چگونه کار مي‌کند و چقدر ارزش خريد دارد. در هر صورت قيمت يک جفت کامل از آن ۹.۹۹ دلار است. ايده ساخت چنين محصولي جذاب است، اما بايد ديد که آيا مورد استقبال کاربران قرار مي‌گيرد و از اين به بعد شاهد اين خواهيم بود که مردم روي صندلي کافه‌ها بنشينند، کاور انگشتي ريزر را دست کنند و با موبايل خود پابجي بازي کنند يا خير؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم