زومجي/ به‌روزرساني جديد بازي Valheim با نام Hearth and Home به‌تازگي منتشر شده است که شامل محتويات مختلف مي‌شود.
 
به‌روزساني جديد و موردانتظار بازي Valheim با نام Hearth and Home سرانجام براي پي سي عرضه شده است. اين به‌روزرساني مواردي مختلف از قبيل قطعات مختلف، دستور پخت‌هاي جديد و مکانيک‌هاي مربوط‌به غذا را به بازي اضافه کرده و تغييراتي در مبارزات نيز به وجود آورده است. به‌روزساني مذکور همچنين به درخواست طرفداران پاسخ داده و قابليت کشتِ گياه را به بازي اضافه کرده است.

ديگر مکانيک جديدي که به‌لطف به‌روزرساني Hearth and Home و درخواست‌هاي هواداران به بازي Valheim اضافه شده است، سازوکاري براي حذف آيتم‌هاي ناخواسته است. به‌لطف نصب اين به‌روزساني همچنين قابليت به اشتراک‌گذاري اطلاعات نقشه با ساير وايکينگ‌ها به بازي اضافه مي‌شود. بازيکنان بازي Valheim با دريافت به‌روزرساني Hearth and Home مي‌‌تواند براي حيوانات خود نيز نام انتخاب کنند. همچنين در توضيحات به‌روزرساني حاضر به چيزي تيره و تار و اسرارآميز که بين گياهان پخش شده، اشاره شده است.

از آيتم‌هاي جديد به‌روزرساني Hearth and Home مي‌توان به چاقوي قصابي، سنگ آذرخش، تبر کريستالي، چاقوي نقره‌، سپر پوشيدني استخواني و سپر دستيِ آهني اشاره کرد. همچنين پس از نصب به‌روزرساني حاضر از اجاق فر براي پختن پاي و نان استفاده خواهد شد، در عين حال البته براي پخت برخي از گوشت‌ها حتما بايد از روش پخت و پز آهني استفاده کرد. 

بازي Valheim در اوايل سال جاري ميلادي براي پي‌سي عرضه شد. يکي از مهم‌ترين نکات اين بازي به تيم سازنده‌ي آن مربوط مي‌شود، درواقع Valheim با تيمي پنج نفره ساخته شده است. اين بازي پس از عرضه به موفقيت‌هاي مختلف و قابل‌توجه‌اي دست پيدا کرد. براي نمونه بازي Valheim تا اسفند سال گذشته بيش از ۳ ميليون نسخه فروخت، اين ميزان از فروش باتوجه‌به تيم سازنده‌ي بازي، عملکردي بسيار موفقيت آميز محسوب مي‌شود. به‌دنبال موفقيت‌هاي روزافزون بازي، سازندگان آن پس از مدتي کوتاه تصميم به استخدام نيروهاي جديد و گسترش تيم توليد گرفتند.

تريلر جديد بازي Valheim را در همين خبر مي‌توانيد مشاهده و دريافت کنيد. 

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم