گيم فا/ در دومين اپيزود از برنامه‌ي Dying 2 know، يکي از توسعه دهندگان اين عنوان يعني آقاي زيمون اشتراوس (Szymon Strauss) اعلام کرد که اين جهان آزاد Dying Light 2 Stay Human از 200 سلاح بهره مي‌برد. در اين اپيزود تمرکز ويژه‌اي بر روي سلاح‌هاي دست ساز بود، اين نوع سلاح‌ها با اين که به سادگي ساخته مي‌شوند اما چندان مقاوم نيستند و به راحتي خراب مي‌شوند.

با اين که در دنياي Dying light 2: Stay Human مي‌توان به راحتي سلاح‌هاي عادي را پيدا کرد، اما سلاح‌هاي با کيفيت‌تري نيز وجود دارند، به نظر مي‌رسد که بازي‌بازان بيشتر وقت خود را صرف ساخت و ساز انواع و اقسام سلاح‌هاي سرد و گرم خواهند کرد.

اشتراوس گوشزد کرد که مخاطبين اين عنوان بايد قبل از هر نبرد آماده باشند، چرا که بعضي از دشمنان در برابر سلاح‌هاي شخصي سازي شده آسيب پذير‌تر هستند. دنياي Dying Light 2: Stay Human تمامي امکانات لازم را براي پيروز شدن در نبرد‌ها فراهم مي‌کند.

همان طور که مي‌دانيد، بازي Dying Light 2: Stay Human باري ديگر تاخير خورد و در تاريخ ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ (۴ فوريه ۲۰۲۲) براي کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۵، پلي‌استيشن ۴، ايکس باکس وان، ايکس باکس سري اکس/اس و رايانه‌هاي شخصي منتشر خواهد شد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم