ديجياتو/ بسياري از افراد با صداي آلارم از خواب بيدار مي‌شوند و صبح خود را با اين صدا آغاز مي‌کنند بنابراين احتمالا ترجيح مي‌دهند براي اين صدا از آهنگ موردعلاقه خود استفاده کنند. در اين مطلب به شما ياد مي‌دهيم چطور صداي زنگ ساعت آيفون را تغيير دهيد.

هيچ چيزي بدتر از اين نيست که با يک صداي آزاردهنده از خواب بيدار شويد، چرا که اينکار احساس خوبي در شما ايجاد نمي‌کند و احتمالا کل روز هم حال خوبي نخواهيد داشت. اما جاي نگراني نيست چون با چند قدم ساده مي‌توانيد صداي آلارم آيفون را عوض کنيد.

نحوه تغيير صداي آلارم آيفون در برنامه ساعت

آيفون چند صداي زنگ پيش فرض دارد که مي‌توانيد براي آلارم از آن‌ها استفاده کنيد. تغيير صداي زنگ ساعت آيفون بسيار ساده و سريع است و براي اين کار کافيست مراحل زير را انجام دهيد:

در اپ Clock از منوي پاييني بخش آلارم را انتخاب کنيد.

در گوشه‌ بالا سمت چپ، ابتدا گزينه‌ ويرايش و سپس آلارم موردنظرتان را انتخاب کنيد.

گزينه‌ي Sound در پايين صفحه را لمس کنيد.

از بين صداهاي موجود، گزينه‌ي مدنظرتان را انتخاب کنيد. در اين بخش مي‌توانيد با ضربه زدن روي نام هر صدا، بخشي از آن را بشنويد.

در پايان گزينه‌ي Save را انتخاب کنيد.

  همچنين مي‌توانيد صدايي را براي اين کار انتخاب کنيد که از آيتونز استور خريده‌ايد. البته صداهاي زنگ زيادي وجود دارند امکان استفاده از آن‌ها به صورت رايگان وجود دارد. حتي مي‌توانيد خودتان يک آهنگ بسازيد و از آن به عنوان صداي آلارم آيفون استفاده کنيد.

با دنبال کردن مراحل اين مطبل مي‌توانيد به راحتي صداي آلارم را تغيير دهيد و يک صداي دلخواه را انتخاب کنيد. با انتخاب زنگ موردعلاقه‌تان، بهتر از گذشته از خواب بيدار خواهيد شد.

اگر استفاده از برنامه ساعت آيفون براي تغيير صداي آلارم برايتان کافي نيست، مي‌توانيد به سراغ اپ‌هاي آلارم جايگزين برويد و از آن براي بيدار شدن خود استفاده کنيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم