گيم فا/ به‌روزرسان PUBG سلاح‌هاي جديد و بخش Casual Mode را به بازي اضافه مي‌کند.

جديدترين به‌روزرسان بازي PUBG پس از در دسترس بودن بر روي کامپيوتر، براي کنسول‌ها هم منتشر شده و حالا دارندگان تمام پلتفرم‌ها مي‌توانند به آن دسترسي داشته باشند. اين به‌روزرسان تغييرات و ويژگي‌هاي جديد قابل توجه‌اي را به همراه دارد. با اين حال در ميان آن‌ها از همه بيشتر سلاح‌هاي جديد و يک حالت مخصوص بازي‌بازان تازه‌وارد به چشم مي‌خورند. Casual Mode نام حالت جديدي است که به شما اجازه مي‌دهد تا بازي را با جديت کم‌تري تجربه کنيد.

سلاح جديد PUBG که بازي‌بازان مي‌توانند آن را در Care Packageها پيدا کنند، يک SMG به نام P90 است. سلاحي که اکثر طرفداران شوترهاي مدرن احتمالا با آن آشنايي دارند. اين اولين SMG موجود در Care Packageها از زمان اضافه شدن Tommy Gun است.

در نوشته‌هاي اين به‌روزرسان در مورد اين SMG جديد نوشته شده است: «در اين به‌روزرسان قصد داريم تا SMG P90 را به Care Packageها اضافه کنيم. اين اولين SMG ما از زمان Tommy Gun اصلي بوده و براي همين مطمئن شديم که شاهد اضافه شدن سلاح ويژه‌اي باشيم. P90 با گلوله‌هاي 5.7 ميلي‌متري خاص خود عرضه مي‌شود که برخلاف ساير SMGها آن را مناسب مبارزات از راه دور هم مي‌کند.»

همان‌طور که اشاره شد بخش Casual Mode ديگر افزودني قابل توجه اين به‌روزرسان است. Krafton مي‌خواهد مطمئن شود که بازي‌بازان توانايي لذت بردن از PUBG در محيطي آسان‌تر را هم دارند. البته انتظار نداشته باشيد که تمام وقت خود را در Casual Mode صرف کنيد. در روز تنها سه بار مي‌توانيد اين حالت را تجربه کنيد و تنها يک نقشه هم از طريق اين حالت در دسترس خواهد بود. محدوديت‌هاي ديگري هم در اين زمينه اعمال شده است.

اگر اخبار مربوط به اين به‌روزرسان را بر روي سرورهاي آزمايشي دنبال کرده باشيد، حتما مي‌دانيد که اين به‌روزرسان شامل نارنجک Blue Zone هم مي‌شود. اين نارنجک پس از منفجر شدن يک Blue Zone را در محل انفجار ايجاد مي‌کند. به کمک اين نارنجک مي‌توانيد بازي‌بازان را از کمين خود در ساختمان‌ها بيرون بکشيد.

بازي PUBG در حال حاضر بر روي پلي‌استيشن 4، ايکس‌باکس وان، کامپيوتر و سرويس استريم استديا در دسترس است. اسپين‌آف موبايلي آن يعني PUBG: New State هم در ماه مهر عرضه خواهد شد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم