گيم فا/ استوديوي سازنده‌ي بازي Fallout 76 امروز پيامي را منتشر و اعلام کرد که محتويات ديگري را براي اين عنوان در نظر دارد. اين محتويات قرار است تا پايان سال جاري ميلادي در اختيار هواداران قرار گيرد. 

شايد در جريان باشيد که چندي پيش يک به‌روزرساني بزرگ براي بازي Fallout 76 در دسترس قرار گرفت و استقبال خوبي هم از آن به عمل آمد. سازندگان علاوه بر رفع ايرادات گوناگون، در نظر دارند تا محتويات ديگري را هم به آن اضافه کنند. همچنان پشتيباني براي اين اثر صورت مي‌گيرد و هواداران در انتظار اتفاقات تازه هستند. 

استوديوي بتسدا (Bethesda) امروز گفت که کار بر روي ديگر به‌روزرساني‌ها آغاز شده است. يکي از اين به‌روزرساني‌ها در ماه اکتبر(9 مهر تا 9 آبان) و ديگري در ماه دسامبر(10 آذر تا 10 دي)  به دست طرفداران خواهد رسيد.

حال بازي‌بازان مي‌توانند قبل از تجربه‌ي اين به‌روزرساني‌ها، اطلاعاتي را در موردشان به دست آورند. محتواي ماه آينده به رويداد هالووين مربوط خواهد بود. ظاهرا بخشي در اين بازي پديدار خواهد شد و بازي‌بازان مي‌توانند با ديگران رقابت جذابي داشته باشند. 

علاوه بر آن، رويدادي تحت عنوان Treasure Hunter نيز در دسترس قرار خواهد گرفت. بديهي است بازي‌بازان با تجربه‌ي اين بخش مي‌توانند پاداش‌هاي زيادي را از آن خود کنند.

در ادامه بخشي از پيام بتسدا را با هم مي‌خوانيم: «به سختي مشغول کار هستيم تا به‌روزرساني‌هاي ديگري را به انتشار برسانيم. اولين به‌روزرساني ماه آينده عرضه مي‌شود و محتويات آن بيشتر به هالووين مربوط خواهد بود. همچنين رفع برخي از مشکلات نيز در دستور کار تيم ما قرار دارد. به وسيله به‌روزرساني دسامبر نيز قصد داريم تا تنوع زيادي را به بازي بدهيم. اميدوار هستيم که از اين محتويات لذت ببريد.»

هنوز تاريخ دقيق انتشار اين به‌روزرساني‌ها مشخص نيست و بايد منتظر اخبار بيشتر از سوي بتسدا باشيم. بازي Fallout 76 در حال حاضر بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴ و ايکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم