گيم فا/ هر دو نسخه‌ي بازي BloodRayne با عنوان BloodRayne: ReVamped و BloodRayne 2: ReVamped براي پلي استيشن ۴، ايکس باکس وان و نينتندو سوييچ معرفي شدند.

زيگورات اينتراکتيو (Ziggurat Interactive)، اين دو عنوان را به صورت ديجيتالي و ليميتد ران گيمز (Limited Run Games)، آن‌ها را به صورت فيزيکي و محدود منتشر خواهند کرد.هر دو عنوان شامل بهبود‌هايي در بخش گرافيک، سينماتيک و نور‌پردازي مي‌شوند. همچنين هر دو بازي از وضوح بالاي تصوير تا سطح ۴k را پشتيباني خواهند کرد.

صحنه‌هاي سينماتيک بازي ارتقا يافته و موتور بازي براي پشتيباني از بافت‌هاي فشرده‌ نشده‌ي بازي‌هاي اصلي، بهبود‌هايي داشته است. به علاوه بازي داراي تغيراتي در نورپردازي، بازتاب‌ها، مه، سايه‌ها و آب را شامل مي‌شود. BloodRayne: ReVamped داراي صداگذاري و زيرنويس به زبان‌هاي انگليسي، فرانسوري، ايتاليايي، ژاپني، روسي و اسپانيايي مي‌شود. از طرف ديگر BloodRayne 2: ReVamped تنها از زبان‌هاي انگليسي و روسي پشتيباني خواهد کرد.

زيگورات اينتراکتيو در صفحه‌ي توييتر خود نوشت:

کنترلر‌هاي خود را آماده کنيد؛ BlooRayane 1 & 2 پاييز امسال به ايکس باکس، پلي استيشن و نينتندو باز مي‌گردند.

به علاوه، مکاني را براي نسخه‌ي فيزيکي منحصر به فرد که از طريق ليميتد ران گيم منتشر مي‌شود در کمد خود خالي کنيد.
زيگورات سال پيش اين دو بازي را با عنوان Terminal Cut براي رايانه‌هاي شخصي در فروشگاه‌هاي استيم (Steam) و GOG منتشر کرد. اين نسخه‌ نير همانند نسخه‌ي ReVamped داراي بهبود‌هايي در گرافيک و صحنه‌هاي سينماتيک مي‌شد و از وضوح تصوير ۴k نيز پشتيباني مي‌کرد. در نتيجه، Terminal Cut و ReVamped تفاوتي با يکديگر نداشته و تنها پلتفرم مقصد آن‌ها متفاوت است.

عنوان BloodRayne در سال ۲۰۰۲ براي پلي‌ استيشن ۲، ايکس باکس و نينتندو گيم کيوب منتشر شد. در اين بازي داستان شخصي به نام رايان (Rayane) که نيمه انسان، نيمه خون‌آشام است را دنبال مي‌شود. رايان در طول بازي با سربازان نازي و تهديد‌هاي فراطبيعي مبارزه مي‌کند. از اين مجموعه به جز بازي، کاميک بوک و فيلم نيز منتشر شده است .

مايکل ديوين (Michael Devine)، مدير توسعه‌ي تجاري زيگورات گفت:

واکنش‌ها به نسخه‌ي Terminal Cut در رايانه‌هاي شخصي فوق العاده بود. طرفداران از ما درخواست دارند تا BloodRayane را روي پلتفرم‌هاي بيشتري منتشر کنيم. ما خوشاحال هستيم تا اين به‌روزرساني را که طرفداران درخواستش را داشتند با نسخه‌هاي ReVamped به کنسول‌ها بياوريم.
هر دو عنوان BloodRayne: ReVamped و BloodRayne 2: ReVamped براي عرضه در پاييز سال جاري برنامه‌ريزي شده‌اند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم