ايسنا/ عرضه سيم‌کارت‌هاي دائمي و اعتباري ويژه جوانان و دانشجويان با امکاناتي از جمله ۲۴ گيگابايت شش ماهه و ۱۰۰ دقيقه مکالمه درون شبکه يک ماهه آغاز شد. 

با سپري شدن تدريجي ايام تعطيلات تحصيلي و نزديک شدن به دوران شروع مجدد سيستم رسمي آموزشي کشور، اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سيار ايران، اعلام کرد: همراه اول طرح‌هاي ويژه «جوانان» و «دانشجويان» را آغاز کرده است. بدين ترتيب تمامي افراد ۱۸ تا ۳۰ ساله مي‌توانند سيم کارت دائمي جوانان همراه اول را با قيمت ويژه و بسته‌هاي خوش‌آمدگويي از طريق فروشگاه آنلاين همراه اول به نشاني shop.mci.ir با ارسال رايگان يا مراکز فروش و خدمات همراه اول خريداري کنند.


طبق اعلام، جوانان متقاضي استفاده از شرايط اين طرح ويژه مي‌توانند سيم‌کارت‌ دائمي همراه اول را با تخفيف ويژه به قيمت ۶۰ هزار تومان، به همراه بسته‌هاي خوش‌آمد ۱۰ گيگابايت اينترنت به مدت ۳۰ روز و ماهانه ۲.۵ گيگابايت اينترنت به مدت چهار ماه از ماه دوم فعال‌سازي خريداري کنند.
 
بر اين اساس دانشجويان هم مي‌توانند با خريداري سيم‌کارت‌ اعتباري دانشجو با تخفيف ۵۰ درصدي و به قيمت ۱۰ هزار تومان از طريق فروشگاه آنلاين همراه اول به نشاني shop.mci.ir با ارسال رايگان يا مراکز فروش و خدمات همراه اول، طعم ارتباطات دانشجويي طي ترم‌هاي پيش رو را بيش از پيش بچشند. سيم‌کارت‌ دانشجويي علاوه بر تخفيف در برقراري مکالمات و ارسال پيامک بين سيم‌کارت‌هاي دانشجويي، از مکالمات رايگان درون‌شبکه در روزهاي جمعه بهره‌مند شوند.
 
بنا بر اعلام همراه اول بسته خوش‌آمدگويي همراه اول نيز شامل ۲۴ گيگابايت شش ماهه يا به عبارتي ماهانه چهار گيگابايت اينترنت به مدت شش ماه، يک گيگابايت اينترنت يک ماهه، ۱۰۰ دقيقه مکالمه درون شبکه يک ماهه،  ۴۰۰۰ تومان اعتبار اوليه و ۱۰ هزار تومان هديه نخستين شارژ براي سيم‌کارت‌هاي اعتباري دانشجو تدارک ديده شده است.

به گزارش ايسنا، در شرايطي که سال تحصيلي گذشته به دليل شيوع کرونا در کشور، آموزش مجازي را اجباري کرده بود، با ادامه حضور اين ويروس در کشور، همچنان فرآيند آموزش به صورت مجازي ادامه دارد. بدين منظور امکاناتي از جمله اهداي اينترنت رايگان و رايگان شدن شبکه دانش‌آموزي که سال گذشته از سوي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات انجام شد، ادامه دارد و مسير آموزش مجازي را براي دانش‌آموزان و دانشجويان تسهيل کرده است، هرچند مشکلات زيرساختي هنوز هم وجود دارد و سرعت و کيفيت اينترنت را تحت تاثير قرار داده است.

در حال حاضر، با نزديک شدن به سال تحصيلي جديد، وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در همکاري با وزارت آموزش و پرورش، مسير رايگان‌سازي شاد را ادامه داده و هريک از اپراتورها نيز در تلاش براي ارائه امکاناتي براي دانش‌آموزان و دانشجويان هستند و عرضه سيم‌کارت‌هايي با برخورداري از مکالمات و اينترنت رايگان هم ازين دست اقدامات است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم