انتخاب/ طي ماه‌هاي گذشته، برخي از گزارش‌ها ادعا مي‌کردند که هواوي ديگر قصد ندارد پرچمدار ديگري را پس از سري P۵۰، که در ماه ژوئيه عرضه شد، عرضه کند، اما به نظر مي‌رسد خبر‌ها تغييراتي را شامل مي‌شوند.

به گزارش سرويس آي تي و فناوري انتخاب به نقل از جي اس ام آرنا، احتمالات پيشين بر اساس محدوديت‌هاي ايالات متحده  عليه هواوي و محدوديت‌هاي زنجيره تامين مطرح مي‌شد.

اکنون يک گزارش جديد از يک کارشناس ارشد DSCC (Display Supply Chain Consultants) مدعي است که پرچمدار سري ميت هنوز براي انتشار در سه ماهه چهارم سال جاري برنامه ريزي شده است. به گفته اين کارشناس، داوين نارنجو، (از طريق فناوري سريع) هواوي سري ميت ۵۰ را در ماه اکتبر (مهر/آبان) عرضه مي‌کند.

قرار است يک رويداد رونمايي جهاني در ۲۱ اکتبر (۲۹ مهر) ساعت ۱۵ به وقت محلي براي هواوي برگزار شود. اگرچه اين شرکت فاش نکرده است که قصد دارد کدام دستگاه را در ماه اکتبر عرضه کند، اما اين تصور را داريم که هواوي قصد دارد سري P۵۰ را براي بازار‌هاي جهاني خارج از چين عرضه کند.تيزر هفته گذشته اين شرکت، دستگاهي را نشان داد که به نظر مي‌رسد P۵۰ Pro باشد، اما اين گزارش سوال مي‌کند که آيا مي‌تواند سري آينده Mate باشد. با بازرسي دقيق‌تر، پايين‌ترين نقطه ضعف دوربين تيزر بالاتر از دکمه تنظيم صدا است، که با سري P۵۰ مطابقت ندارد  و ما را به اين باور مي‌رساند که ممکن است اين يک گوشي جديد باشد.

احتمال دارد که عرضه سري جديد ميت، بسيار محدود باشد. در حال حاضر ما نمي‌دانيم کدام گزارش‌ها را بايد باور کرد. ما فقط مي‌توانيم تا ۲۱ اکتبر منتظر بمانيم تا ببينيم هواوي در بازار‌هاي جهاني چه برنامه‌اي دارد.

اطلاعات زيادي درباره زيبايي و طراحي سري ميت در دست نيست، اما ما انتظار داريم که شاهد تنظيمات دوربين مشابه يا بهتر از سري هواوي P۵۰ باشيم. اين امکان براي تراشه‌هاي کوالکام نيز وجود دارد، زيرا هواوي موفق به عرضه مدل وانيلي P۵۰ با اسنپدراگون ۸۸۸ شده است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم