ديجي کالا/ پس از ماه‌ها شايعه‌، سرانجام اپل در کمال تعجب، در رويداد ماه سپتامبر خود از ايرپادز ۳ رونمايي نکرد و تنها به آيفون ۱۳، دو مدل آيپد و اپل واچ سري ۷ بسنده کرد. با اين‌ وجود، گزارش جديدي منتشر شده مدعي است اپل فرايند توليد اين محصول را از مدتي قبل آغاز کرده است و ممکن است تا پايان سال از ايرپادز ۳ رونمايي کند.

بر اساس گزارش منتشر شده در Digitimes، نسل جديد ايربادهاي کاملا بي‌سيم اپل مراحل طراحي را کامل پشت‌ سر گذاشتند و اکنون در مرحله‌ي توليد هستند. همچنين، اين گزارش اطلاعاتي از قيمت و زمان عرضه‌ي ايرپادز ۳ را در اختيار ما مي‌گذارد.

طبق آنچه منتشر شده، اين محصول احتمالا تا پيش از پايان سال و با قيمتي کمي بيشتر از ايرپادز ۲ به‌فروش مي‌رسد. در حال حاضر، ايرپادز ۲ با قيمت ۱۵۹ دلار فروخته مي‌شود.

ايرپادز ۳ چقدر نسبت به نسل قبل متفاوت خواهد بود؟
طبق گزارش‌هاي منتشر شده از بلومبرگ که ادعا مي‌شود در صحبت با افراد مطلع تهيه شده‌اند،‌ ايرپادز ۳ ممکن است به حسگرهاي پايش حرکت مجهز باشد که مي‌توانند پايش فعاليت‌هاي ورزشي توسط اين محصول و يکپارچه‌سازي ميان اين نسل و سرويس اپل فيتنس پلاس را ممکن کنند.

در گزارش‌هاي قبلي اعلام شده بود اپل ويژگي حذف نويز فعال (Active Noise Cancelling) را به‌صورت اختصاصي براي خانواده‌ي ايرپادز پرو عرضه مي‌کند، اما گزارش‌هاي بلومبرگ از کاهش نويز در ايرپادز ۳ خبر مي‌دهند.در بحث طراحي، ايرپادز جديد با ظاهري مشابه ايرپادز پرو اما با پايه‌هاي کوتاه‌تر توليد خواهد شد. پيش‌بيني مي‌شود نسل سوم ايرپادز به باتري با عمر طولاني‌تر و صداي فضايي (صداي سه‌بعدي ۳۶۰ درجه‌ي اپل) مجهز باشد.

در حال حاضر، اپل هيچ واکنشي به اين خبرها نشان نداده‌است و بايد همچنان منتظر واکنش‌ها يا خبرهاي بيشتر بمانيم. البته، با وجود انبوه گزارش‌هاي منتشر شده از ايرپادز ۳ در ماه‌هاي اخير، مي‌توان به صحت بخشي از اين گزارش‌ها اميد داشت.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم