مهر/ وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در سايت اطلاع رساني خود امکان گفتگوي مستقيم صوتي مردم با عيسي زارع پور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات را فراهم کرد.

لينک ثبت‌نام براي حضور در گفتگوي رو در روي صوتي با وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به پرتال اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات افزوده شده است.

به اين ترتيب کاربران و مخاطبان حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات مي‌توانند براي گفتگوي مستقيم با وزير ارتباطات از اين طريق اقدام کنند.

در توضيح اين لينک آمده است که به منظور ارتباط مستقيم مخاطبان با وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات و شرکت در گروه گفتگوي صوتي، کاربران بايد فرم مدنظر که در اين سايت نمايش داده شده است را تکميل کنند.

نام پلتفرم صوتي و زمان گفتگو نيز متعاقباً اعلام خواهد شد.

پيش از اين عيسي زارع پور در گفتگوي زنده تلويزيوني به کاربران وعده داده بود که علاوه بر راه‌هاي ارتباطي همچون امکان ارسال پيامک از طريق شماره موبايل ۰۹۱۲۲۹۹۶۳۲۱، در سايت وزارت ارتباطات و از طريق پلتفرم‌هاي داخلي، يک ساعت را براي ارتباط صوتي با مردم در نظر خواهد گرفت تا مردم بتوانند مشکلاتشان را در اين حوزه با وي در ميان بگذارند.

وي تاکيد کرد: تمامي سعي ام را مي‌کنم که پيام‌ها را ببينم و آن‌ها را پيگيري کنم. اما توصيه ام اين است که در صورتي که کاربران مشکلي در دسترسي به اينترنت و خدمات ارتباطي و شکايت نسبت به اپراتورها داشتند به سامانه ۱۹۵ مراجعه کنند. همکاران ما به صورت شبانه روزي تا رسيدن به نتيجه قطعي، پاسخگوي مشکلات خواهند بود.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم