اقتصاد آنلاين/ کلاب هاوس يک دکمه "ويو" را در پروفايل کاربران اضافه خواهد کرد و کاربر با زدن روي آن به دوستانش اطلاع مي دهد مايل است با آنها مکالمه صوتي داشته باشد و اگر آنها پاسخ دهند، کلاب هاوس تنها يک اتاق براي کاربر باز مي کند.
کلاب هاوس تنها اپليکيشني براي گوش کردن به سخنراني افراد معروف نيست و اتاقهاي مختلفي از جمله اتاقهايي دارد که کاربران در آنجا مي توانند مکالمات خصوصي با دوستانشان داشته باشند.جين مانچون وونگ، محقق اپليکيشنها که قابليتهاي آزمايشي مخفي در آنها را کشف مي کند، به تازگي پي برده است کلاب هاوس روي شيوه جديدي براي دعوت کاربر از مخاطبانش براي داشتن يک مکالمه صوتي کار مي کند که "ويو" (Wave) نام دارد.

اگر اين قابليت به صورت عمومي منتشر شود، کلاب هاوس يک دکمه "ويو" را در پروفايل کاربران اضافه خواهد کرد و کاربر با زدن روي آن به دوستانش اطلاع مي دهد مايل است با آنها مکالمه صوتي داشته باشد و اگر آنها پاسخ دهند، کلاب هاوس تنها يک اتاق براي کاربر باز مي کند.

بر اساس گزارش انگجت، کلاب هاوس به عنوان يک اپليکيشن شبکه اجتماعي صوتي براي iOS شروع به فعاليت کرد و در ابتدا کاربران بايد براي پيوستن به آن در ليست انتظار مي ماندند و ورود به آن تنها با دعوت امکان پذير بود.   با اين حال نسخه اندرويد کلاب هاوس چند ماه پيش منتشر شد و اين شبکه اجتماعي صوتي به روي همه گشوده شد.

شخصيتهاي مشهوري مانند ايلان ماسک و مارک زاکربرگ پيش از اين با برگزاري گفت و گو در اتاقهايي با حضور مخاطبان عمومي، از اين پلتفرم استفاده کرده بودند. اين قابليت در دست طراحي استفاده از کلاب هاوس را توسعه بخشيده و کاربران را متقاعد مي کند براي صحبت با دوستان و خانواده شان از اپليکيشن ديگري استفاده نکنند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم