ترنجی/ حدودا ۳ هفته پیش بود که برای شما نوشتیم سامسونگ Galaxy A13 5G در راه است. این دستگاه می تواند لقب ارزان‌ترین گوشی 5G سامسونگ را داشته باشد. امروز در شایعه جدیدی می شنویم که شاید گلکسی A13 سامسونگ با دوربین ۵۰ مگاپیکسلی ارایه شود. این مشخصات می تواند گلکسی ای ۱۳ را حسابی محبوب کند.

گلکسی A13 با دوربین ۵۰ مگاپیکسلی
این اولین بار نیست که ما می شنویم Galaxy A13 5G در دست ساخت است. سامسونگ قصد دارد اولین عضو در Galaxy A1X را معرفی کند که از شبکه 5G پشتیبانی می کند. همچنین علاوه بر ارایه جدیدترین نسل ارتباطات مخابراتی، احتمالا این دستگاه به دوربین اصلی جالبی هم باید مجهز شود.

در گزارش جدیدی که داریم ذکر شده سامسونگ Galaxy A13 5G با دوربین های چشمگیر و باتری مناسب عرضه می شود. بدیهی است که این گوشی در بازارهایی که اتصال 5G در دسترس است، از 5G پشتیبانی می کند.

سامسونگ Galaxy A13 5G ممکن است با یک دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی مجهز به حسگر تصویر ISOCELL GN5 باشد.

ظرفیت باتری Galaxy A13 5G می تواند 5000 میلی آمپر ساعت باشد. این حجم باتری در گوشی های مقرون به صرفه رقیب خیلی کمیاب نیست. با این حال حضور آن روی گوشی اقتصادی سامسونگ دلگرم کننده است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید یک موبایل حدود ۳.۵ میلیون تومانی (با فرض همین نرخ ارز) با پشتیبانی از 5G، باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری و دوربین ۵۰ مگایپسکلی چقدر جذاب باشد؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم