گجت نیوز/ پس از عدم عرضه Galaxy S21 FE در تابستان، انتظار می‌رفت در فصل پاییز شاهد معرفی این گوشی باشیم. ولی گفته می‌شود سامسونگ از فروش گلکسی اس ۲۱ اف ای صرف نظر کرده است.

قرار بود سامسونگ مراسمی را در نیمه‌های ماه اکتبر برای عرضه Galaxy S21 FE برگزار کند؛ حالا اما یکی از نمایندگان کمپانی تایید کرد که این رویداد لغو شده و تصمیم نهایی درباره گلکسی اس ۲۱ اف ای در دست بررسی است.

البته رسانه‌های کره‌ای، کار را تمام شده می‌دانند. بر اساس گزارش‌ها،  فروش بالای گلکسی زد فلیپ ۳ و بحران کمبود تراشه موبایل، عواملی هستند که سامسونگ را از فروش گلکسی اس ۲۱ فن ادیشن منصرف کرده‌اند.

گوشی منعطف گلکسی زد فلیپ ۳ با تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ مورد استقبال مشتریان قرار گرفته؛ همان تراشه‌ای که انتظار می‌رفت در گلکسی اس ۲۱ اف ای استفاده شود. وضعیت ناپایدار در صنعت تراشه‌سازی هم سامسونگ را دست به عصا کرده است.

پس سران کمپانی در یک دوراهی قرار گرفته‌اند: اینکه روی تولید یک پرچمدار اقتصادی از سری پرطرفدار گلکسی S21 متمرکز شوند؛ یا تداوم تولید گلکسی زد فلیپ ۳ که مظهر توانمندی سامسونگ برای پیشتازی در این صنعت پررقابت است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم