گیم فا/ فروشگاهی قیمت GTA: The Trilogy – The Definitive Edition را فاش کرد. منبع مذکور به این موضوع اشاره دارد که سه‌گانه‌ی GTA با قیمت یک بازی جدید و کامل عرضه می‌شود.

مدتی پیش، راکستار گیمز (Rockstar Games) به مناسبت بیست ساله شدن عنوان GTA 3، اعلام کرد که این بازی در کنار نسخه‌های Vice City و San Andreas در قالب یک کالکشن ویژه به کنسول‌های مدرن و رایانه‌های شخصی خواهد آمد.

حال با توجه به فهرست جدید منتشر شده از سوی یک خرده‌فروشی با نام Base، بازسازی سه‌گانه‌ی GTA با قیمت 70 دلار روی کنسول‌های نسل نهم و با قیمت 60 دلار برای کنسول‌های نسل هشتم در دسترس قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید که اطلاعات منتشر شده به هیچ عنوان رسمی نیستند. جزئیات رسمی در مورد این سه‌گانه به زودی از سوی راکستار گیمز منتشر خواهد شد.

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition در اواخر امسال برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی (از طریق لانچر راکستار گیمز) منتشر خواهد شد. همچنین این سه‌گانه در نیمه اول سال 2022 به iOS و Android می‌آید. برخی از آژانس‌های تبلیغاتی  تاریخ ۲۰ آبان ۱۴۰۰ (۱۱ نوامبر ۲۰۲۱) را هدف این سه‌گانه معرفی کرده‌اند. با این وجود، بهتر است منتظر اطلاعات رسمی باشیم.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم