گجت نیوز/ به لطف تصاویری که ایوان بلس از خانواده گوشی‌های Pixel 6 منتشر کرده، می‌توانید تفاوت ظاهری گوگل پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو را در کنار هم ببینید.

پیکسل ۶، گوشی هوشمند بعدی کمپانی گوگل است که امروز ایوان بلس جزئیات بیشتری را از آن منتشر کرده و تقریباً دیگر آماده عرضه آن در بازار هستیم. گفته می‌شود نسخه اصلی این گوشی در سه نسخه با رنگ‌های Kinda Coral و Sorta Seafoam و همچنین Stormy Black عرضه خواهد شد.

ایوان بلس تصاویری از نسخه Stormy Black دو نسخه گوگل پیکسل ۶ و ۶ پرو به همراه نسخه Cloudy White گوگل پیکسل ۶ پرو را منتشر کرده است. تصاویری که از نمای جانبی این گوشی‌ها را نشان می‌دهند، به طور کامل نمایانگر عمق برآمدگی دوربین هستند. همچنین در این تصاویر می‌توانید تفاوت ظاهری گوگل پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو را مشاهده کنید.


پیکسل ۶

گوگل در طراحی این گوشی‌ها چینش عمودی دوربین‌ها را کنار گذاشته و از یک نوار افقی استفاده کرده است که اجازه می‌دهد سنسورهای دوربین بزرگ‌تری روی این قاب پشتی جای بگیردو در نتیجه این گوشی‌ها می‌توانند تصاویری را ثبت کنند که شاید هر دوربینی در گوشی‌ها قادر به رقابت با آن‌ها نباشد.پیکسل ۶ پرو

این تصاویر ریل مات، خطوط آنتن و کلیدهای ولوم و پاور گوشی پیکسل ۶ که به نظر می‌رسد مشکی و متالیک هستند را به نمایش می‌گذارد. در تصویر زیر که نسخه مشکی پیکسل ۶ در کنار نسخه سفید پیکسل ۶ پرو قرار گرفته، تفاوت ظاهری گوگل پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو و حاشیه‌های بیشتر اطراف نمایشگر نسخه معمولی و انحنا در دو طرف نمایشگر مدل پرو مشهود است.

 
پیکسل ۶
 
پیکسل ۶ پرو

گوشی‌های سری پیکسل ۶ از چیپست داخلی Tensor ساخت گوگل استفاده خواهند کرد و به یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی مجهز هستند که ۱۵۰ درصد نور بیشتری نسبت به پیکسل ۵ جذب می‌کند. یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی اولترا واید در هر دو نسخه و یک دوربین ۴۸ مگاپیکسلی تله فوتو با زوم اپتیکال ۴ برابری هم در نسخه پرو این دوربین را همراهی می‌کنند. هر دو گوشی نمایشگرهایی با نرخ رفرش بالا را ارائه می‌کنند، اما در این بین مدل پرو به پنل ارزشمندتر ۱۲۰ هرتزی LTPO مجهز است.

ظرفیت باتری نسخه معمولی ۴،۶۱۴ میلی‌آمپر ساعت و نسخه پرو نیز ۵،۰۰۳ میلی‌آمپر ساعت است. قیمت پایه این گوشی‌ها نیز از ۸۵۰ دلار آغاز می‌شود.


پیکسل ۶
 
 
 
پیکسل ۶ پرو
 

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم