گیم فا/ Activision در اقدامی از سیستم ضد تقلب جدید خود یعنی Ricochet رونمایی کرد، این آنتی چیت در عنوان Vanguard وجود دارد و با آپدیتی به بازی Warzone اضافه خواهد شد.

در روز چهارشنبه 21 مهر ماه ( 13 اکتبر) توسعه دهندگان عنوان Call of Duty از سیستم ضد تقلب جدید خود رونمایی کرده و نحوه‌ی عملکرد آن را توضیح دادند: «سیستم ضد تقلب Ricochet اقدامی چند جانبه برای مبارزه با تقلب گسترده در عناوین Vanguard و Warzone خواهد بود. این نرم افزار با استفاده از ابزار‌های جدید جانبی سرور عملکرد پلیرها را بررسی کرده و متقلبین را تشخیص می‌دهد، استفاده از این سیستم ضد تقلب روند بررسی چیتر‌ها را بهبود می‌بخشد و مسائلی دیگر همانند امنیت حساب‌های کاربری مخاطبین را ارتقا می‌دهد.»

سیستم ضد تقلب Ricochet همزمان با عرضه‌ی Call of Duty: Vanguard آغاز به کار می‌کند و امسال به بازی Warzone نیز اضافه خواهد شد. همزمان با رونمایی آنتی چیت Ricochet، درایور جدید برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز معرفی شد.

علاوه بر بهبود سرور‌ها به همراه سیستم ضد تقلب Ricochet، ما از یک درایور جدید نیز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز استفاده می‌کنیم، این درایور به بهبود امنیت سرور‌های بازی و حساب‌های کاربری کمک خواهد کرد. این درایور‌ به واسطه‌ی آپدیت Pacific برای اولین بار به بازی Warzone اضافه می‌شود.

پیش از این معرفی‌ها حساب رسمی Call of Duty در اقدامی متقلبین را به صورت مستقیم مورد خطاب قرار داده بود: «هیچ کسی متقلبین را دوست ندارد، هدف ما این است که برای مخاطبین خود تجربه‌ای مفرح و عادلانه به ارمغان بیاوریم. راضی بودن طرفداران فرنچایز Call of Duty مهم‌ترین هدف ماست.»

نقشه‌ی جدید Pacific در تاریخ 14 آبان (5 نوامبر) پس از عرضه‌ی بازی Call of Duty: Vanguard اضافه خواهد شد.

در مصاحبه‌ای، کارگردان بازی Warzone اظهار داشت که به اندازه‌ی مخاطبین این عنوان از متقلبین متنفر است: «تیم امنیتی ما با متقلبین برخورد می‌کند، بعید می‌دانیم کسی بیشتر از من از متقلبین تنفر داشته باشد. ما ابزار‌های مربوط به گزارش داریم و حساب کاربری متقلبین زیادی را مسدود کردیم. ما این محتوا را برای مخاطبین خود آماده کرده‌ایم و متقلبین در حال نابود کردن آن هستند. من از نابودی بهترین محتوایی که تا به حال ساخته‌ام بسیار ناراضی هستم.»

هاج (Hodge) ادامه داد: «ما Warzone را با عشق ساخته‌ایم و در حال حاضر این بازی بیش از 100 میلیون کاربر دارد و عنوان قدم‌های بزرگی را برای رسیدن به این وضعیت برداشته است. هیچ چیزی بیشتر از تخریب این عنوان با تقلب ما را آزرده خاطر نمی‌کند. من به تیمی که بر روی این مسئله کار می‌کند اعتماد دارم و مطمئن هستم که آن‌ها به عرضه‌ی آپدیت‌های بیشتر به بهبود این اوضاع ادامه خواهند داد.»

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم