مجله سخت افزار/ شرکت ایسوس امروز بالاخره از کارت گرافیک Dual Radeon RX 6600 رونمایی کرد. قرار است ایسوس با استفاده از آخرین فناوری‌های خود کارت گرافیک Dual Radeon RX 6600 که از محصولات میان‌رده‌ی AMD به حساب می‌آید را برای بهترین شرایط ممکن برای اجرای بازی‌های کامپیوتری در سطح 1080p تقویت کند. برساند.

سنگ تمام ایسوس برای Radeon RX 6600

ایسوس قصد دارد با استفاده از آخرین فناوری خود برای تقویت کارت گرافیک Dual Radeon RX 6600 استفاده کند. آنها کارت گرافیک را با استفاده از یک هیت سینک وسیع با باله‌هایی قوی خنک می‌کنند، که عمل خنک سازی را از مرکز کارت انجام می‌دهد. فن‌های دوقلو که با فناوری Axial ساخته شده‌اند به صورت کاملا موثر جریان هوا را در بین پره‌ها به گردش در می‌آورد، و در حین حال در دورهای معین نویز را تا حد ممکن کاهش می‌دهد. این سیستم خنک کننده حتی دارای حالت صفر دسیبل است که برای آن فن‌های خنک کننده کارت گرافیک کاملا متوقف می‌شود.

طول عمر بالا

فن‌ها و هیت سینک در یک قالب بیرونی زیبا، با رنگ مشکی و نقره‌ای، به همراه پشتی آلومینیومی که با طرح ساده‌ای تزیین شده قرار گرفته است. طراحی اسلات‌-2.5 به آن تعادلی ایده‌آل بین قاب آن با میزان خنک کنندگی به وجود آورده است. ایسوس کارت‌های گرافیک Dual Radeon RX 6600 را با استفاده از فناوری Auto-Extreme برای انجام عملیات طولانی مدت تقویت کرده است. فناوری Auto-Extreme که در تمام فرآیند تولید کارت گرافیک‌های ایسوس مورد استفاده قرار می‌گیرد، که باعث جایگذاری دقیق قطعات در محل مورد نظر و در نتیجه افزایش کیفیت مونتاژ نهایی می‌شود.

کارت گرافیک‌های AMD Radeon RX 6600 قدرت خود را از معماری AMD RDNA 2 به دست می‌آورد. کارت‌ گرافیک Radeon RX 6600 با پشتیبانی از فناوری‌های DirectX 12 Ultimate که امکان ردیابی اشعه را فراهم می‌کند، AMD Infinity Cache، فناوری AMD Smart Access Memory و سایر توانایی‌ها، توانسته جدیدترین فناوری‌های لازم را برای بهبود کیفیت تصویر و راندمان را در درون این کارت قرار دهد. همچنین کارت گرافیک Radeon RX 6600 از امکان راه‌گشای FidelityFX Super Resolution نیز پشتیبانی می‌کند که باعث می‌شود علی‌رغم بازی با رزولوشن بالا، شاهد افزایش نرخ فریم در عناوین تعیین شده‌ای از بازی‌ها می‌شود.

در حال حاضر تاریخ دقیق ورود این کارت گرافیک با بازار از سوی ایسوس مشخص نیست.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم