زومیت/ در نهایت سامسونگ گلکسی A21 را به اندروید ۱۱ و One UI 3.1 به‌روز کرد.
   
در چند ماه گذشته خبرهای مختلفی در مورد نسخه جدید One UI 4.0 سامسونگ منتشر شد، به‌ویژه زمانی که این غول فناوری در اواسط ماه سپتامبر ثبت نام نسخه بتای خود را آغاز کرد. ما اکنون حتی می‌دانیم که نسخه پایدار One UI 4.0 کی شروع به کار می‌کند.

بااین‌حال، درحالی‌که عده‌ای منتظر One UI 4.0 هستند، برخی از تلفن‌های مقرون‌به‌صرفه سامسونگ هنوز در صف انتظار به‌روزرسانی One UI 3.1 و اندروید ۱۱  قرار دارند.

به گزارش فون‌آرنا، سرانجام نوبت یکی از این گوشی‌ها فرا رسیده و اکنون دارندگان گلکسی A21 در ایالات متحده آمریکا می‌توانند از مزایای نسخه‌های جدیدتر اندروید و رابط کاربری One UI استفاده کنند. نسخه جدید سیستم عامل مذکور با کد A215USQU5BUI4 شناخته می‌شود و همچنین یک پچ امنیتی جدید نیز در کنار آن وجود دارد.

موارد اضافه شده به گلکسی A21 پس از به‌روزرسانی

اما شاید برایتان سؤال پیش آمده باشد که گلکسی A21 با به‌روزرسانی مذکور چه موارد جدیدی را دریافت می‌کند؟

پیشرفت‌ها و تغییرات واضح‌تری که در نسخه جدید مشاهده خواهید کرد، به رابط کاربری مربوط می‌شوند. از قابل توجه‌ترین این تغییرات می‌توان به بهبود تنظیمات سریع، بخش اعلانات و قابلیت دسترسی اشاره کرد. اگرچه اکثر مردم به احتمال زیاد این موارد را با گزینه‌های بهتر تعویض کرده‌اند، اما برخی از اپ‌های سامسونگ مانند تقویم، صفحه‌کلید، گالری و مرورگر اینترنت نیز در بخش طراحی به‌روزرسانی دریافت می‌کنند.

احتمالاً یکی از هیجان‌انگیزترین افزودنی‌های جدید با One UI 3.1، گزینه‌ای است که به شما اجازه می‌دهد بین Samsung Free یا Google Discover در صفحه سمت چپ رابط کاربری خانه خود یکی را انتخاب کنید. گزینه بهبودیافته قابل توجه دیگر ویژگی‌های جدید در اپلیکیشن دوربین است که از آن‌ها می‌توان به نمای کارگردان، نمای ولاگر، Single Take 2.0 و تقویت کننده فوکوس اشاره کرد.

درست است که تأخیر زیادی در انتشار این به‌روزرسانی وجود داشت، اما One UI 3.1 و اندروید ۱۱ تازگی قابل توجهی در گلکسی A21 ایجاد کرده‌اند و پس از نصب آن‌ها احساس می‌کند یک دستگاه جدید خریده‌اید. در حال حاضر، این به‌روزرسانی در حال انتشار است، بنابراین منتظر اعلان آن روی دستگاه گلکسی A21 خود باشید تا شما نیز بتوانید تجربه کار با یکی از بهترین نسخه‌های اندروید و رابط کاربری سامسونگ را داشته باشید.

باید به این نکته نیز اشاره کرد که در آینده گلکسی A21 احتمالاً اندروید ۱۲ و One UI 4.0 را نیز دریافت می‌کند، اما انتظار نداریم که به این زودی‌ها چنین اتفاقی بیفتد. احتمالا باید حدود یکسال یا حتی بیشتر برای دریافت این نسخه از اندروید در گلکسی A21 صبر کنیم.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم