زومجی/ به‌ تازگی آپدیت جدیدی برای بازی Deathloop منتشر شده و درجریان آن شاهد اضافه شدن ویژگی‌های مختلف به نسخه کامپیوتر و پلی استیشن 5 بازی هستیم.
 
Deathloop را می‌توان یکی از بازی‌های متفاوت چندسال اخیر دانست که استودیو آرکین (Arkane Studio)، سازنده بازی، توانست به‌واسطه‌ی آن تجربیات جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهد.

حال به‌تازگی استودیو آرکین به‌روزرسانی جدیدی را برای این بازی منتشر کرده است. به‌روزرسانی مورد نظر که روی پلی استیشن 5 پنج گیگابایت و روی پی سی ۱۱ گیگابایت حجم دارد، ویژگی‌های جدیدی را به بازی اضافه کرده و مشکلات گزارش شده Deathloop را هم رفع کرده است.

کاربران پی سی می‌توانند به‌واسطه‌ی اضافه شدن پشتیبانی از DLSS شرکت انویدیا، در رزولوشن‌های بالاتر از 1080p نرخ فریم بهتری را دریافت کنند. همچنین بعضی از مشکلاتی که در حرکت دوربین بازی وجود داشت، با این آپدیت به‌صورت کامل رفع شده‌ است.

کاربران پلی استیشن 5، می‌توانند از ویژگی HDR استفاده کنند و گفتنی است که آپدیت ذکر شده بهبودهایی را روی عملکرد و پایداری بازی انجام داده است. در این‌ میان بد نیست اشاره‌ای هم به بهتر شدن کیفیت صدا و لرزش کنترلر دوال‌سنس، رفع مشکل مربوط‌ به واکنش نشان دادن الکسیس دورسی و همچنین رفع باگ آزاد شدن تروفی‌های کولت، در حالی‌ که با جولیانا بازی را تجربه می‌کردید، داشته باشیم.


در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم