گیم فا/ بازی Warzone از زمان انتشار خود تا به حال توانسته عملکرد خوبی داشته باشد، اکتیویژن (Activision) در اقدامی آمار پلیر‌های فعال این بازی را اعلام کرد.

برخلاف دیگر عناوین سری Call of Duty که سالانه منتشر می‎‌شوند و برچسب قیمت 60 دلاری دارند، بازی Warzone به عنوان یک بازی رایگان منتشر شد. این عنوان در ابتدا بر پایه و اساس گیمپلی و سلاح‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2019 بنا شده بود، اما با گذر زمان و انتشار Black Ops: Cold War، محتوا و سلاح‌های جدید به این عنوان اضافه شدند. حالا که به انتشار نسخه‌ی Vanguard نزدیک هستیم، با آپدیت Pacific نقشه‌ی جدید و سلاح‌های بازی Vanguard به این بازی اضافه می‌شوند.

از دلایل محبوبیت بالای بازی Warzone می‌توان به رایگان بودن آن و قرنطینه اشاره کرد، این مسئله باعث شد خیلی از افرادی که تا به حال سری بازی‌های Call of Duty را تجربه نکرده بودند نیز آن را امتحان کنند.

بازی Warzone در حال حاضر توسط چند نفر تجربه می‌گردد؟ متاسفانه برخلاف عناوین قدیمی‌تر این سری، تعداد پلیر‌های فعال در بازی نشان داده نمی‌شوند و این مسئله باعث می‌شود که مشاهده کردن آمار تعداد پلیر‌ها به صورت مستقیم ممکن نباشد.

اما اکتیویژن، در اقدامی تایید کرد که بازی Warzone از زمان انتشار تا به حال توسط 100 میلیون پلیر تجربه شده است. متاسفانه پس از انتقال برخی از بازی‌های Call of Duty از Steam به Battle.net دیگر نمی‌توان از طریق ابزار‌های Steam آمار پلیر‌های بازی‌های اخیر سری Call of Duty را مشاهده نمود.

اگر روزی شاهد انتشار بازی Warzone روی موبایل‌های هوشمند باشیم شاید آمار پلیر‌های این عنوان بیشتر هم بشود. با توجه به برنامه‌ی رقیب این عنوان یعنی بازی‌ Apex Legends برای انتشار روی موبایل‌ها، انتشار Warzone برای موبایل‌های هوشمند محتمل به نظر می‌رسد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم