گیم فا/ ساخته‌های کلاسیک استودیوی کرایتک (Crytek) در سبک شوتر اول شخص، با گیم‌پلی اکشن، جهانی سند باکس و مبارزات سراسر حماسه‌ی خود که در گذشته از آن‌ها لذت می‌بردیم، همه و همه در Crysis Remastered Trilogy (کرایسیس ریمسترد تریلوژی) بازگشته‌اند.

بازی Crysis Remastered Trilogy، تمام کمپین‌های تک نفره‌ای را که در سه‌گانه‌ی افسانه‌ای سبک شوتر اول شخص شاهد بودیم، در بر دارد؛ با این تفاوت که برای سخت‌افزار امروزی بهینه شده‌اند. باندل ریمستر Crysis 2 ،Crysis و Crysis 3، تا کنون نقدها و نمرات نسبتا خوبی را دریافت کرده است که در ادامه خلاصه‌ای از آن‌ها را برای شما قرار داده‌ایم.

IGN Italia 80/100

تمام حماسه‌ی Crysis حالا می‌تواند با کیفیت بصری بهبودیافته تجربه شود، خصوصا روی کنسول‌های نسل بعدی: در حالی که گیم‌پلی در زمان متوقف شده است و محدودیت‌های بازی‌هایی که در عصر دیگری توسعه داده شده‌اند را نشان می‌دهد، چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارند و تجربه‌ی این بازی‌ها همچنان جذاب است.
God is a Geek 80/100

Crysis Remastered Trilogy یک سری خارق‌العاده با یک داستان عالی است. گیم‌پلی بازی همچنان شگفت‌انگیز است و Nanosuit کماکان یکی از بهترین قابلیت‌های تاریخ عناوین شوتر اول شخص به حساب می‌آید.
SpaizoGames 75/100

به سادگی می‌توانید متوجه شوید که این بازی‌ها از دوران دیگری آمده‌اند، اما با این حال برای پلیرهایی که به دنبال اکشن معرکه و آدرنالین هستند، همچنان بازی‌های لذت بخشی محسوب می‌شوند.
The Games Machine 82/100

بازی Crysis Remastered Trilogy به سه شوتر کنار گذاشته شده از گذشته‌ی نه چندان دور، جان تازه‌ای می‌بخشد.


 میانگین نمرات بازی Crysis Remastered Trilogy
بازی Crysis Remastered Trilogy در تاریخ 23 مهر ماه 1400 (15 اکتبر 2021) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد.  نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ آیا در فکر تجربه‌ی مجدد سه‌گانه‌ی Crysis هستید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم