گیم فا/ شایعات جدیدی در مورد المان‌های گیمپلی و برخی از شخصیت‌های حاضر در بازی Marvel’s Spider-Man 2 مطرح شده است و به نظر می‌رسد که شاهد حضور Lizard و Mysterio باشیم.

با توجه به شایعات و اطلاعات فاش شده، به نظر می‌رسد که مخاطبان این عنوان توانایی کنترل هر دو شخصیت Peter Parker و Miles Morales را داشته باشند. پلیرها می‌توانند بین این دو شخصیت یکی را انتخاب کرده و مراحل را با هر دوی آن‌ها به پایان برسانند. بر اساس شایعاتی که مطرح شده‌اند، اگر شخصیت Peter Parker را انتخاب شود، هوش مصنوعی وظیفه‌ی کنترل Miles Morales را بر عهده می‌گیرد.

Peter Parker در ابتدای بازی به لباس سیمبیوتی ساخته شده توسط شرکت Oscorp دست پیدا می‌کند. لباس سیمبیوتی به او اجازه می‌دهد از بازو‌های مکانیکی ( که در تریلر نشان داده شدند) استفاده کند، این بازو‌ها در مبارزه با Kraven و مزدور‌های او کاربرد خواهند داشت و به نظر می‌رسد که طراحی Kraven و یاران او به Sable و سربازان او در اولین نسخه شباهت داشته باشد.

در ادامه‌ی بازی، شخصیت‌های Venom، Lizard و Mysterio به عنوان شخصیت‌های منفی وارد داستان این عنوان می‌شوند. حضور افتخاری دیگر قهرمانان دنیای Marvel همانند قسمت اول محدود به چند اشاره و ایستر اگ خواهد بود. پیش از این رییس بخش خلاقیت مارول از وجود این ایستر اگ ها و اشارات خبر داده بود.

بر اساس این شایعه، به لطف قدرت سخت افزاری پلی‌استیشن ۵ سرعت تاراندازی در این عنوان دو برابر نسخه‌های قبلی خواهد بود. ممکن است در این نسخه با وجود دو شخصیت قابل کنترل حاوی المان‌های جدید در تاراندازی نیز باشیم.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم