گیم فا/ اپیک گیمز (Epic Games) به هر کسی که در لانچر این شرکت با ایمیل خود ثبت نام کند ۱۰ دلار(حدود 273 هزار تومان) می‌دهد، برای دریافت این مبلغ تا تاریخ ۲۴ آبان ( ۱۵ نوامبر) فرصت دارید.

کمپانی اپیک گیمز اظهار کرد که هر کسی ایمیل خود را برای دریافت اخبار مختلف و تخفیف‌ها ثبت کند از یک گیفت کارت 10 دلاری بهره‌مند می‌گردد، علاقه‌مندان به دریافت این مبلغ تا تاریخ 24 آبان فرصت دارند و در صورت دریافت این مبلغ می‌توانید از آن برای خرید در فروشگاه اختصاصی Epic Games استفاده کنید.

کسانی که پیش از این موضوع ثبت نام کرده بودند نیز این مبلغ را دریافت می‌کنند و می‌توانند در خرید‌های خود از آن استفاده کنند. قابل ذکر است که برای استفاده از این مبلغ آیتم مورد نظر شما باید بیش از ۱۴.۹۹ دلار(حدود 409 هزار تومان) قیمت داشته باشد.

اگر پیش از این ایمیل خود را ثبت نکرده‌اید، وارد قسمت opt-in box شوید و از آن‌جا گیفت کارت 10 دلاری خود را دریافت کنید. اپیک گیمز 24 ساعت پس از ثبت شدن ایمیل آن را به Inventory شما اضافه می‌کند.

اپیک گیمز قصد دارد در تاریخ 26 مهر تخفیف 75 درصدی را برای عناوین فروشگاه خود اعمال کند، از بین بازی‌هایی که شامل تخفیف می‌شوند می‌توان به Wolfenstien، Man Eater و World War Z اشاره کرد. شما می‌توانید از مبلغ اضافه شدن برای خرید این عناوین و دیگر بازی‌هایی که شامل این تخفیف می‌شوند استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم