گیم فا/ طی رویداد شب گذشته DC FanDome اطلاعات زیادی از بازی مورد انتظار Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شد که شخصیت‌های منفی موجود در این عنوان را نیز معرفی می‌کنند.

این بازی که هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد، تریلر جدیدی را دریافت کرده است که نگاه بهتری به داستان این عنوان می‌اندازد. به همین منظور، ما طی آن تعدادی دیگر از “شرور”های Suicide Squad: Kill the Justice League را مشاهده کردیم که جوخه‌ی انتهار با آن‌ها روبرو خواهند شد.

همان‌طور که از عنوان بازی مشخص است، در Suicide Squad: Kill the Justice League شاهد مبارزه‌ی Suicide Squad با بزرگترین قهرمانان DC خواهیم بود. اگرچه جزئیات داستان این بازی کمی پراکنده است، اما تریلرهایی که تا به حال دیده ایم نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد، شخصیت منفی Brainiac، لیگ عدالت را به دست گرفته و اکنون از آن‌ها برای کنترل Metropolis استفاده می‌کند.

در حالی که حضور سوپرمن با تریلر اولیه‌ی Suicide Squad: Kill the Justice League که سال گذشته معرفی شد، مشخص شده بود، تریلر امروز نشان می‌دهد که Flash ،Wonder Woman و Green Lantern (جان استوارت) نیز در این بازی ظاهر می‌شوند. علاوه بر این، با این که تریلر جدید به طور کامل بتمن را نشان نداده است، اما با توجه به وجود Batmobile در آن، شاهد حضور این شخصیت نیز خواهیم بود.

اگرچه Justice League محور اصلی Suicide Squad: Kill the Justice League است، اما دیگر شخصیت‌های محبوب DC مانند Amanda Waller ،Gizmo ،Penguin و Lex Luthor نیز قرار است در آن ظاهر شوند.

عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League در سال ۲۰۲۲ روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم