گیم فا/ یکی از اینسایدر‌های معتبر ایکس باکس از کار تیم کامپالشن گیمز (Compulsion Games) روی انحصاری جدید ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس می‌گوید.

متاسفانه اطلاعات منتشر شده پیرامون این عنوان به شدت کم هستند، اما حداقل می‌دانیم که این بازی توسط تیم کامپالشن گیمز که برای ساخت عنوان We Happy Few شناخته شده است، در دست ساخت قرار دارد. در گزارش این اینسایدر آمده است که این بازی «عنوانی دارک و فانتزی در سبک ماجراجویی و سوم شخص» خواهد بود.

جا دارد بگوییم که به جز سوم شخص بودن این اثر، تمامی موارد ذکر شده برای آن، در عنوان We Happy Few نیز دیده می‌شوند. همچنین بر اساس این خبر می‌توان گفت که این تیم کانادایی در حال حاضر قصد ساخت سیکوئلی برای We Happy Few که در سال ۲۰۱۸ عرضه شده بود را ندارد.

متاسفانه از این بازی هیچ گونه اطلاعات دیگری در دست نیست. هنوز مشخص نیست که آیا این عنوان برای هر دو نسل هشتم و نهم کنسول‌های مایکروسافت منتشر خواهند شد یا خیر؟ همچنین هیچ خبری از زمان به اشتراک گذاری اطلاعات جدید پیرامون این بازی و معرفی رسمی آن نیز در دست نداریم.

لازم به ذکر است که با وجود سابقه‌ی خوب این اینسایدر (Klobrille) در صحت لیک‌هایش، همچنان تا زمانی که به طور رسمی از این عنوان رونمایی نشده،‌ باید احتمال عدم صحت موارد فوق را نیز در نظر داشته باشیم. حتی اگر استودیوی کامپالشن گیمز در حال کار بر روی چنین عنوانی باشد، امکان دارد در هر قدم از مراحل توسعه‌ی این اثر، مسیر خود و این بازی را به طور کلی تغییر دهد.

سخت است که بخواهیم از حالا درمورد کیفیت این بازی نظر بدهیم. عنوان قبلی این تیم یعنی We Happy Few با بازخورد چندان مثبتی از منتقدین مواجه نشد (نمره‌ی متای ۶۲ از ۱۰۰) اما جا دارد بگوییم که این بازی پیش از پیوستن این استودیو به تیم ایکس‌باکس ساخته شد و هم‌اکنون این گروه برای توسعه‌ی عناوین بعدی خود به منابع بسیار بیشتری دسترسی دارد.

نظر شما چیست؟ آیا برای شنیدن اطلاعات بیشتر از پروژه‌ی بعدی کامپالشن گیمز هیجان‌زده هستید؟

*تصویر اصلی خبر تزئینی است

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم