گیم فا/ بر اساس پستی به روز شده در وب‌سایت یوبیسافت (Ubisoft)، بازی Rainbow Six Extraction که قبلا با تاخیر مواجه شده بود، ممکن است تاریخ انتشار جدیدی داشته باشد.

این بازی که در ابتدا قرار بود در سپتامبر ۲۰۲۱ منتشر شود به ژانویه موکول شد، اما تاریخ دقیقی برای انتشار آن مشخص نشد. اما حالا، طبق صفحه‌ای که اخیراً در وب سایت ناشر این بازی یعنی یوبیسافت به روز شده، تاریخ انتشار جدید آن برای ۲۰ ژانویه‌ی ۲۰۲۲ (۳۰ دی ۱۴۰۰) برنامه ریزی شده است.

در حالی که یوبیسافت هنوز این تاریخ را تأیید نکرده، این پست، که ابتدا در ژوئن ۲۰۲۱ ارسال شده بود، ظاهرا به تازگی به روز شده است.

عرضه‌ی عنوان Rainbow Six Extraction در جولای 2021 همراه با Rider’s Republic به تعویق افتاده بود، البته همچنان تاریخ انتشار جدید بازی Rider’s Republic مشخص نشده است.

یوبیسافت پس از تاخیر این دو بازی طی بیانیه‌ای اظهار کرده بود: «هدف از تصمیم گیری برای به تعویق انداختن هر دوی این بازی‌ها این است که به کاربران فرصت بیشتری برای آزمایش، بازی مستقیم و بازخورد بدهیم تا مطمئن شویم که بهترین تجربه را ارائه می‌کنیم و به آن‌ها اجازه دهیم که از پتانسیل کامل خود استفاده کنند. ما معتقدیم این تاخیر به ما امکان می‌دهد که به این هدف برسیم. این تصمیم درستی برای پلیرهای ما و عملکرد بلند مدت بازی‌های ما است.»

Rainbow Six Extraction تفاوت‌های آشکاری نسبت به دیگر نسخه‌های فرنچایز Rainbow Six دارد. جهان این بازی متعلق به چندین سال بعد از نسخه‌های قبلی است و طرفداران از همان ابتدا متوجه این موضوع خواهند شد. به نقل از سازندگان، بازی از بخش‌های متنوع و هیجان‌انگیزی تشکیل شده است تا گیمرها را ساعت‌ها سرگرم کند. بخش سه‌نفره نیز یکی از قسمت‌های تازه و جالبی است که در منوی این عنوان به چشم خواهد خورد.

همان‌طور که گفته شد، طبق جدیدترین پست وب‌سایت یوبیسافت، عنوان Rainbow Six Extraction در ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰ مصادف با ۲۰ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۲، برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و سرویس‌های گوگل استیدیا و آمازون لونا منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم