گیم فا/ شرکت روسی Caviar که بیشتر به خاطر قاب‌های گران‌ قیمت آیفون خود مشهور است، به تازگی نسخه‌ی Gold Prime کنسول پلی استیشن ۵ را منتشر کرده است. این کنسول کاملا از طلا ساخته شده است.

در حالی که اکثر افراد جهان حتی توانایی دسترسی به نسخه‌ی معمولی پلی‌استیشن 5 را ندارند، Caviar تصمیم گرفته تا نسخه‌ی Gold Prime این کنسول را منتشر کند. این کنسول بخشی از مجموعه‌ی جدید Gold Prime این شرکت است که شامل نسخه‌ی طلایی آیفون 13 پرو مکس، آیپد مینی 6 و ایرپادز مکس هم می‌شود. قیمت نسخه‌ی Gold Prime کنسول پلی‌استیشن 5 در حال حاضر 350 هزار دلار است. تنها 5 عدد از این کنسول در جهان موجود خواهند بود. Caviar در مورد سری Gold Prime گفته:

این بهترین و انحصاری‌ترین سری تولید شده توسط Caviar است. حالا یک کنسول بازی نه تنها راهی برای سرگرم شدن، بلکه راهی برای دکوراسیون خانه با طراحی طلایی است. به افتخار پنجمین کنسول سونی، تنها 5 عدد از این کنسول برای 8 میلیارد نفر حاضر در جهان ساخته شده است.
پوسته‌ی خارجی این کنسول از طلا 18 قیرات ساخته شده و طرح‌های نقش‌بسته بر روی آن به کنسول سونی حالت لوکسی می‌دهند. حتی پایه‌ی کنسول از چوب آبنوس درجه‌یک ساخته شده تا به ظاهر سلطنتی این کنسول بیافزاید. در کنار کنسول پلی‌استیشن 5، کنترلر دوال‌سنس هم دستخوش تغییراتی شده است. خود کنترلر توسط چرم مشکی پوشیده شده و طرح موجود بر روی این چرم با طرح کنسول یکی است. هر دو جوی‌استیک هم توسط طلا پوشیده شده‌اند و لوگوی Caviar بر روی آن‌ها قابل مشاهده است.

یک نسخه‌ی ارزان‌تر از این کنسول هم توسط Caviar منتشر شده که نزدیک به 13 هزار دلار قیمت دارد. این نسخه صرفا شامل روکشی از طلا می‌شود و توسط طلا ساخته نشده است. هم‌چنین نسخه‌ای با پوست تمساح با قیمت 8 هزار دلار و نسخه‌ای با پوسته‌ی خارجی از جنس کربن با قیمت 6 هزار دلار از دیگر نسخه‌های شرکت Caviar برای پلی‌استیشن 5 هستند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم