سخت افزار/ صندلی‌های گیمینگی که با تم بازی‌های مختلف ساخته می‌شوند چند سالی است که به بازار آمده و استقبال خوبی از آن‌ها صورت گرفته اما اینکه یک شرکت بازی‌ سازی به صورت مستقیم اقدام به تولید صندلی گیمینگ کند، نوبر است. به گزارش ویندوز سنترال، شرکت معظم مایکروسافت و Mojang با همکاری شرکت Secretlab دست به تولید صندلی گیمینگ Minecraft زده است تا بیش از پیش بازیکنان فراوان این بازی را هیجان‌زده کند.

طراحی ظاهری صندلی گیمینگ Minecraft
نام این صندلی گیمینگ Titan Evo 2022 انتخاب شده و بر روی آن لوگوی بازی به صورت بزرگ نقش بسته است. طراحی ظاهری و کلی این صندلی نیز به شکلی است که آدم را به یاد این بازی و حالت مکعبی و پیکسلی محیط این بازی می‌اندازد. اگر از بازیکنان بازی Infamous Creepers باشید، ممکن است با دیدن این صندلی به یاد آن بازی بیوفتید که در این صورت باید بگوییم که حق دارید! اگر استریمر هستید و به دنبال زیبایی ظاهری محیط بازی خود و تصویر نهایی استریم خود هستید، این صندلی در عین بروز زیبایی و اصالت، حالتی ارگونومی و اصولی را به بدن شما می‌دهد. بدین صورت از هر گونه بدن‌ درد و یا گرفتگی بعد از بازی‌ کردن زیاد در امان خواهید بود.

استحکام و قدرت این صندلی نیز در طی تست‌های فراوان شرکت‌های سازنده‌ی آن ثابت شده‌اند. در بدنه‌ی این صندلی از فیبرهای کیفیت بالا و نرم استفاده شده است تا در عین استحکام فراوان، در مواقع مورد نیاز خم شوند و انعطاف پذیری خوبی از خود نشان دهند. این موضوع برای بسیاری از گیمرها و استریمرها حیاتی است چرا که در مواقعی که رفلکس زیادی می‌طلبد، یک صندلی قابل اعتماد می‌تواند زمینه‌ساز موفقیت در بازی پیش رو باشد.

قیمت این صندلی‌ها از 549 دلار (برای سایز کوچک و یا معمولی) آغاز خواهد شد و در سایزهای بزرگ‌تر به 600 دلار خواهد رسید. باید پذیرفت که این مقدار پول برای یک صندلی گیمینگ بسیار زیاد است (حتی با استانداردهای خارج از ایران) اما اگر از طرفداران پر و پا قرص این بازی هستید، ارزشش را خواهد داشت. از طرفی زیبایی، استحکام و انعطاف پذیری نیز در آن رعایت شده است تا حس کلاه برداری به شما القا نشود. بنابراین شاید انتخاب این صندلی کار غیر معقولی نباشد!

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم