زومجی/ به‌تازگی ویدیویی از بازی Elden Ring که روی کنسول ایکس باکس وان اجرا می‌شود، فاش شده که ۳۰ ثانیه از گیم‌پلی بازی را نشان می‌دهد.
 
در جدیدترین اخبار بازی، ویدیوی ۳۰ ثانیه‌ای از گیم‌پلی بازی Elden Ring در فضای مجازی پخش شد. آن‌طورکه به‌نظر می‌رسد این ویدیو نمایشی از گیم‌پلی بازی است و نگاه کوتاهی به چگونگی عملکرد بازی الدن رینگ در مقایسه با تریلر بازی را نشان می‌دهد.

در ویدیو بازیکن را مشاهده می‌کنیم که بالای تپه سنگی ایستاده است. در اطراف بازیکن خرابه‌هایی از چند قلعه را مشاهده می‌کنیم و در دوردست نیز درختی باشکوه قد علم کرده است. بعد از اینکه با حرکت دوربین دیده بهتری نسبت به منظره پیدا کردیم، شاهد پریدن بازیکن و صعود او از چند سخره می‌شویم که بر اثر آن دو پرنده پرواز می‌کنند.

منبع این ویدیو مدعی شده گیم‌پلی برای کنسول ایکس باکس وان است اما تایید این ادعا ممکن نیست. اگر ویدیوی فاش شده واقعی باشد، این ویدیو درک بهتری از نوع حرکت بازیکن در بازی Elden Ring می‌دهد، این موضوع به‌خصوص درمورد نحوه پرش کاراکتر اصلی صدق می‌کند.

درکل اطلاعات کمی از بازی الدن رینگ به‌اشتراک گذاشته شده، اما تا انتشار بازی زمان زیادی نمانده است. قبلا هیدتاکا میازاکی، کارگردان بازی Elden Ring درمورد گیم‌پلی و دنیای جهان باز این بازی صحبت‌هایی کرده بود، اما به جزء یک ویدیو چیره دیگری درمورد بازی به‌اشتراک گذاشته نشد.

به‌هرحال بازی Elden Ring یکی از مورد انتظارترین بازی‌های حال حاضر است که موفقیت بازی‌های Dark Souls و Bloodborne روی این موضوع بی‌تاثیر نیست. با نزدیک شدن تاریخ انتشار بازی الدن رینگ احتمال دارد که اطلاعات بیشتری از بازی جدید استودیوی FromSoftware منتشر شود.

بازی Elden Ring در تاریخ ۲۱ ژانویه (۱ بهمن) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و پی‌سی منتشر می‌شود.

 

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم